Van yerli yabancı turistlerin seyahat etmek istediği şehirlerden biridir.  Özellikle gelecekte daha fazla değer kazanacağını düşünüyoruz.  Şehir yaşamı rahat ve esnek olan Van’da; ev sahibi olmak; ister oturmak için ister yatırım için fark etmez, iyi bir fikirdir.  Özellikle tarihi yerleri ve Van Gölü’nün sağladığı olanaklar ile değeri gittikçe artan bu ilde nasıl ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz finansman şirketlerinin bu konuda desteğini kullanarak Van’da kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü?

Kredi dendiğinde göğsünüz daralıyor olabilir. Haklısınız faiz yükü altına girmeden ev sahibi olmayı herkes ister.  Peki, bu avantajlara sahip misiniz?  Aslında evet uzun yıllardır devlet denetimi altında hizmet veren Çözüm Tasarruf şirketleri sizleri faizsiz ve peşinatsız üstelik küçük taksitler ile ev sahibi yapıyor. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev sahibi olmak kolay! Van gibi güzide bir şehrimizde beğendiğiniz bir ev varsa hemen Çözüm Tasarruf yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.  Dilerseniz görüntülü görüşme sağlayarak ev sahibi olma tarihinizi erkene çekebilirsiniz.

Van’da Nasıl Ev Alabilirim?

Van’da nasıl ev alabilirim, sorusunun yanıtı diğer illerden farklı değildir.  Banka kredisi, Toki başvurusu yâda mütahitlerin satışlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak Van’da Kira Öder Gibi Nasıl Ev sahibi olabilirim, diyorsanız bunun yanıtı faizsiz finansman kolaylığı sunan Çözüm Tasarruf şirketidir.

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren firma Van’da peşinatsız kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Banka kredi faizleri, TOKİ kura sistemi yâda diğer seçenekler ile karşılaştırıldığında Çözüm Tasarruf ile evinizi olması gereken fiyattan satın alarak, ekstra bir ücret ödemeden avantaj sahibi olabilirsiniz. Araştırmalarımıza göre Van’da ev satın almak istediğinizde en düşük fiyat 100.000 Türk lirası ve en düşük kira tutarı ise yaklaşık 650 Türk lirası eğer doğru tasarruf kalemlerini kullanarak para arttırma şansınız varsa küçük taksitler ile evinizin sahibi olun.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Almak istediğiniz evi belirledi iseniz; geriye kendi ekonomik planlamanızı yapmak kalıyor.  Van’da ev fiyatları ne olursa olsun kira öder gibi küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza destek Çözüm Tasarruf şirketidir.  Peşinat yâda ara ödeme yapmak isterseniz sizin tercihiniz. Peşinatsızda ev sahibi olabilirsiniz.   Aşağıdaki Çözüm Tasarruf ödeme sistemlerinden biri mutlaka size göre…

Serbest Tasarruf Planı; Bu planlamada kendiniz aylık tasarruf miktarınıza göre ödemelerinizi kendiniz belirlersiniz. Dilerseniz ara ödeme yaparak teslimat tarihinizi erkene çekebilirsiniz. Elinize bir yerden para geçerse erken kapama avantajınız her zaman var.  Ödemeleriniz erken bitirme şansınız var.  Faiz, vade farkı yâda ek masraflar ödemeden Van’da evinize kavuşabilirsiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Planları;  Noter huzurundaki yapılan çekiliş ile evinize kavuşabilirsiniz.  25.40.50 veya 70 kişilik tasarruf planlarından birisi ile bütçenize en uygun ödeme tutarları ile evinize kavuşabilirsiniz.  Erken teslimat avantajlarına dâhil olursunuz.  Faiz, vade farkı yâda ekstra masraflarla karşılaşmazsınız.

Günümüzde bu kadar cazip avantajlar ile ev sahibi olmak size hayal gibi geliyor olabilir.  Ancak Çözüm Tasarruf İle Avantajlı Olarak Van’da Ev Satın Almak Kolay!  Van-İpekyolu’nda bulunan şubesini saat 17.30’a kadar ziyaret etmeniz mümkündür.  Pandemi kurallarına uyarak dilerseniz 444 2 296 numaradan ziyaret öncesi randevu almanız da mümkündür.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.