Sıra Tespitli Tasarruf Planı 1 veya 2’den birisini seçerek size en uygun tasarruf planında yer alır; ev, araba ve diğer tüm finansal ihtiyaçlarınıza en avantajlı ve en kısa sürede kavuşursunuz.

 • İhtiyacınız Olan Tasarruf Tutarını Belirleyin.Alacağınız ev, araba ve diğer ürün/hizmet kapsamında ihtiyacınız olan toplam tasarruf tutarını belirleyin.
 • Aylık Tasarruf Tutarınıza Karar VerinGeliriniz doğrultusunda, aylık tasarruf tutarlarınızı kendiniz belirleyebilir, peşinat ödeyerek ve/veya ara ödeme yaparak teslim tarihinizi daha erkene alabilirsiniz.
 • Peşinat/Ara Ödeme Tercihinizi Belirtin.Sıra Tespitli Tasarruf Planlarında peşinat ve/veya ara ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Peşinat ödemek ve/veya ara ödeme yapmak isteyip istemediğinize siz karar verirsiniz.
  *Peşinat ödemek ve/veya ara ödeme yapmak teslim tarihinizi daha erkene çekmenizi sağlar.
 • Size En Uygun Pakete Karar Verin.Genel paket ve fırsat paketlerimizden sizin için en uygununu seçerek paketinizin avantajlarından yararlanın.
 • Kaç kişilik tasarruf planında yer alacağınızı öğrenin.Tasarruf hedefiniz, aylık tasarruf tutarınız ve peşinat/ara ödeme tercihleriniz doğrultusunda oluşturulan tasarruf planınıza göre teslim tarihi aralığınızı öğrenerek sıra tespitinden faydalanın.
 Sıra Tespitli Tasarruf Planı 1

Özellikleri

 • Teslimat tarihinden sonra taksitleriniz almış olduğunuz finansman tutarı bedelinin binde 6’sı oranında artırılarak yeniden düzenlenir.
 • Artırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşürülür.

Avantajları

 1. 25, 40, 50 veya 70 kişilik tasarruf planlarından birisine dahil olup bütçenize uygun taksitlerle finansal ihtiyaçlarınıza kavuşursunuz.
 2. Ödemelerinizi daha erken bitirmiş olursunuz.
 3. Erken teslimat imkanından faydalanmış olursunuz.
 4. Faiz, vade farkı ya da ek masraflarla karşılaşmazsınız.
 Sıra Tespitli Tasarruf Planı 2

Özellikleri

 • Taksitleriniz her yıl bir defaya mahsus %10 oranında artırılır.
 • Teslimat tarihinden sonra taksitleriniz bir kereye mahsus, almış olduğunuz finansman tutarı bedelinin binde 4,5’i oranında artırılarak yeniden düzenlenir.
 • Artırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşürülür.

Avantajları

 1. 85, 100, 120, 148, 190, 250 veya 400 kişilik tasarruf planlarından birisine dahil olup bütçenize uygun taksitlerle finansal ihtiyaçlarınıza kavuşursunuz.
 2. Ödemelerinizi daha erken bitirmiş olursunuz.
 3. Erken teslimat imkanından faydalanmış olursunuz.
 4. Faiz, vade farkı ya da ek masraflarla karşılaşmazsınız.
Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.