Toki İndirim Kampanyası 2021

Toki indiriminin amacı borçlarını erkenden ödeyip evlerinin veya iş yerlerinin tapusuna erkenden kavuşmak isteyenleri kapsamaktadır. Bu kişilere %20 oranında indirim sağlanacaktır. Taksiti 12 ay veya daha az kalan projeler ise bu indirim kampanyasından yararlanamayacaktır.

Toki zaman zaman indirim kampanyaları yapmaktadır. En son 21 Ekim – 19 Kasım 2020 tarihlerinde başvurularını aldığı indirim kampanyasından 30 bin kişiden fazla kişi yararlanmıştır.

2021’de de toki indirim kampanyası yapacağını duyurmuştur. 21 Ekim’de başlayacak kampanyaya 19 Kasım 2021’e kadar başvurulabilinecek.

Toki başvurularına katılmak için gereken koşulları ya da toki çekilişine katılmadan nasıl ev sahibi olacağınızı öğreneceğiniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Eğer toki sahibi olmak için finansmana ihtiyacınız varsa sayfamızın sonundaki formu doldurabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz sizi arayıp bilgilendirecektir.

Toki 2021’de Kampanya Yapacak mı?

Toki bazı yıllar ve dönemlerde indirim kampanyaları uygulamaktadır.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi: 2021’de de toki indirim kampanyası yapacağını duyurmuştur. 21 Ekim’de başlayacak kampanyaya 19 Kasım 2021’e kadar başvurulabilinecek.

İlerleyen zamanlarda sayfamızı tekrar ziyaret ederek veya tokinin web sitesinden zaman zaman takip ederek bu konuda bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Toki Ödemeleri İçin Konut Tasarruf Finansmanı

Toki kampanyalarına alternatif olarak, en uygun koşullarda ev sahibi yapan Konut Tasarruf Finansmanını denemek istiyorsanız sayfanın sonundaki formu doldurabilirsiniz. Böylece müşteri temsilcilerimiz sizi arar ve detaylı bilgilendirir.

Faiz ödemeden ev sahibi olabileceğiniz bu yöntem ile en uygun koşullarda ev sahibi olabilirsiniz.

Eğer Kasım ayını beklemek istemiyor veya işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız da Konut Tasarruf Finansmanı ile faizsiz ev alma imkanından yararlanabilirsiniz.

Toki 2021 Kampanyası Hakkında Bilgiler

Pandemi siyasi ve ekonomik güçte, daha sonra ortaya çıkacak şekilde kalıcı değişimlere yol açacağa benziyor.  Haftalarca süren kilitlenmelerden, trajik yaşam kaybından ve küresel ekonominin çoğunun küçülmesinden sonra, radikal belirsizlik hala bu tarihsel anı tanımlamanın en iyi yoldur. İşletmeler yeniden açılacak ve işler geri gelecek mi? Tekrar seyahat edecek miyiz? Merkez bankalarından ve hükümetlerden gelen para baskısı, derin ve kalıcı bir durgunluğu önlemek için yeterli mi yoksa daha kötü mü olacak? Tüm bunlara cevap veremiyoruz ancak Toki’den gelen kampanya müjdesini içinizi biraz rahatlatması için sunuyoruz.

Erken borç ödeme yapan kişilere % 20 oranında indirim yapacağını açıklayan Toki, 21 Ekim itibarı ile başvuruların başlayacağını bildirdi. 21 Ekim 2021 itibarı ile ev ya da iş yerini hemen almak için erken ödeme yapan kişilere yönelik %20 indirim kampanyası ekonominin zorladığı şu günlerde yüzleri güldürdü. Aşağı yukarı her yıl yapılan kampanyalar ile alıcılar ekstra kâr etmiş oluyor.

Belirli birikimi olup borcunu hemen ödeyip tapusunu almak isteyenlere karşı Toki’nin indirim kampanyası için hemen başvurabilirsiniz.

Esnek Ödeme ile %20 İndirim Kampanyası

Eğer evin tüm tutarını kapatamazsanız yani kısıtlı bir ödeme yapabilecekseniz de %20 kampanyasından faydalanmanız mümkündür. Tek şart  %25 ‘den az olmamak kaydı ile peşin ödeme yapmanız.

Son Başvuru 19 Kasım 2021

Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar için belirlenen tarih aralığı 19 Kasım 2021 – 19 Kasım 2021’dir.  Bu tarihler arasında ilgili bankaya ulaşıp başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kampanyadan Yararlanma Şartları

Toki’nin %20 indirim kampanyasından faydalanmak için konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarı ile herhangi bir aidat ve borcunun bulunmaması gerekiyor.  Kampanyadan taksit sayısı 12 ay veya daha az olan kişiler faydalanamayacak.

Toki İndirim kampanyaları 2020, 2019, 2018, 2017 ve 2016 yıllarında da ilgi ile takip edilmişti.