Bir ev satın almak uzun zamandır, hayallerimizin vazgeçilmezlerindendir; üniversiteye git, iş bul, evlen, ev al ve çocuk sahibi ol. Ev satın alma, yetişkin olarak kabul edilmek için listeyi kontrol etmeniz gereken şeylerden sadece bir tanesidir. Ancak aslında büyük bir yatırımdır da ve ertelenmemesi gereken ihtiyaçlardan biridir. Aşağıda hayallerinize kavuşmak için tasarruf modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

30 yılı aşkın süredir tasarruf modeli ülkemizde kullanılsa da son yıllarda ismi daha fazla duyulur oldu. Tasarruf Modelleri her kişinin kendi ödeme planına göre seçebileceği şekilde tasarlanmıştır. Yani tek bir model yok, peşinatsız modeller var. Ara ödemeli var yâda sıra tespitli gibi noter huzurunda çekiliş yapılan birçok seçenek var.  Ancak tümüne tasarruf modelleri deniyor.   Banka kredilerinin faiz yükünü göze alamayan vatandaşlar tasarruf modelleri ile küçük taksitler ile ev, konut, araba gibi ihtiyaçlarına kavuşuyor.  Talepten önce almak istediğiniz evin fiyatını bilmeniz ve aylık ödeme gücünüzü belirlemeniz yeterlidir.

Küçük Taksitler İle Ev Sahibi Ol

Yüksek faiz oranları ile kredi çekmeye son verin.  Türkiye’nin herhangi bir yerinden beğendiğiniz mülkü evin gerçek fiyatını ödeyerek satın alın.  Banka kredileri gibi, kredi notu, kefil gibi talepleri olan sistemlerde zaman kaybetmeyin.   Özellikle orta yâda dar gelirli iseniz; her ay ayıracağınız küçük tasarruflar ile ev sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.  Çözüm Tasarruf ülkemizde 30 yılı aşkın süredir hizmet veren tasarruf modellerinden biridir.  Özellikle Avrupa’da 1700’lü yıllardan beri devam eden faizsiz finansman avantajlarını en iyi şekilde ülkemize bütünleşmiş etmiştir.

Çözüm Tasarruf Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Müşteri memnuniyeti odaklı oluşturulmuş modellerde en önemli avantajlarına aşağıda yer veriyoruz.

  • Dilerseniz Peşinatsız,
  • Dilerseniz Ara Ödemesiz,
  • Dilerseniz Ön Ödemesiz,
  • Küçük taksitler ile
  • Faizsiz,
  • Vade Farksız,

Ekonomik paket, Hızlandıran Paket, Kısa yol Paketi, Kolay Başlangıç Paketi, Sponsor Paketi, Turbo Paketi, Zaman Kazandıran Paket, Düğün Paketi, Eğitim Paketi, Esnaf Paketi, KOBİ Paketi, Sanayici Paketi var olan güncel tasarruf modelleridir.

İhtiyaç sahipleri kendi ekonomik yapılarına en uygun paketi seçerek bütçeleri etkilenmeden gerekli adımları atabilmektedir.

Çözüm Tasarruf İle Ev Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf faydalanmak için uzman danışmanlar ile irtibata geçilmesi gereklidir.  Pandemi sebebi ile dilerseniz telefon ile görüntülü görüşme imkânını değerlendirebilirsiniz.  444 2 296 numaralı hattan irtibata geçmeniz mümkündür. Yâda cozumtasarruf.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.  Arama yapmadan önce aylık tasarruf miktarınız ile almak istediğiniz konut, araba vs. fiyatına vakıf olmanızı öneririz.  Bu şekilde işlemleri hızlandırabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tasarruf yöntemlerinden size en uygun olanı belirleyemiyorsanız telefonda danışmanınıza tüm aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.  Banka kredileri gibi günlerce cevap beklemenize gerek kalmadan sizi en uygun şekilde ev sahibi yapmak için doğru soruları soran uzmana güvenin. Küçük taksitler ile ev satın alabileceğiniz Çözüm Tasarruf modelleri her ekonomi gurubuna uygun olarak şekillendirilmiştir.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.