Araba almak için tercih edilecek yöntemlerden birisi de taksitle araba alma seçeneğidir. Bu seçeneği kullanmak isteyenler birçok farklı yolu kullanabilirler. Ama tabi ki unutulmaması gereken farklı yollar yüksek maliyetler nedeniyle araba alacaklara ekstra bir yük getirmektedir. Bu yükün altına girmemek içinse Çözüm Tasarruf tarafından sunulan tasarruf sistemlerini tercih etmek gerekiyor. Serbest Tasarruf Planı veya Sıra Tespitli Tasarruf Planları sayesinde taksitle araba almanız mümkün kılınacaktır. Bu yöntemler sayesinde çok fazla risk almadan, yüksek maliyetlerle yüzleşmeden, banka kredisine başvurmadan ülkemizin her yerinden istediğiniz arabayı rahatça almanız mümkündür. Zorlanmadan ödeme yapabilir, peşinat ödemeden veya ara ödeme yapmadan aracınıza sahip olabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf’dan Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf farklı finansman seçenekleriyle her türlü motorlu aracı taksitle alma şansını sizlere sunuyor. Ülkemizin her tarafında bulunan şubeleri ve iletişim yollarıyla iletişime geçerek ihtiyacınız olan o araca uygun ödeme koşullarıyla sahip olma şansınız var. Ekstra bir maliyet ile yüzleşmeden, faiz ödemeden ve uygun ödeme planınızı kendi gelir seviyenize göre yaparak o araca sahip olabilirsiniz.

Taksitle araba almak için banka kredisine başvurursanız üzerine eklenecek olan faiz farkı ile aylık ödeme planında zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak bu tasarruf yöntemiyle bu ek yük size bindirilmeden, istediğiniz aylık miktarı belirleyerek sözleşme imzalayabilirsiniz. Kendiniz aracınızı belirleyip, ardından başvuru yaparak o aracı taksitle rahatça ödeyerek en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Taksitle Araba Alma Komisyon Oranları

Taksitle araba almak için Çözüm Tasarruf’la çalışmayı tercih edenlerin araç bedeli dışında ödemesi gereken tek ücret komisyondur. Komisyon oranı şirket tarafından aracın bedeline göre farklılık göstermektedir. Bu ücret peşin olarak alınmaktadır ve sözleşmede özellikle belirtilmektedir. Alınacak kredi farkı göz önüne alındığında bu oran çok uygun kabul edilir. O nedenle bu ücreti ödeyerek işleme başlamanız yeterli olacaktır.

Komisyon oranının yükselmesini istemiyorsanız alacağınız motorlu taşıtın bedelinin yüksek olmamasına dikkat etmelisiniz. Fiyat ne kadar yüksek olursa oran aydı oranda yükselecek ve ödemeniz gereken katılım ücreti artacaktır.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf başvuru yapanlara Taşıt Tasarruf Finansmanı yöntemiyle istedikleri motorlu aracı alma imkanı sunuyor. İstenilen taksit seçeneğini belirleme, peşinat ödememe, ara ödeme yapmama gibi seçenekler size sunuluyor. Faiz farkı ödemek zorunda kalmamanız en önemli avantajlarından birisidir.

Öncelikle olarak alacağınız aracın bedelini belirleyerek işleme başlamalısınız. Devamında ödeme planınızı belirlemeniz gerekir. Bu planda önemli olan nokta aylık gelir seviyenizin yarısını geçmeyecek olan taksitlerdir. Taksit seviyesini belirleyince otomatik olarak ödeme sürenizi de belirlemiş olursunuz. Bu yöntemleri tercih etmek katılım ücreti dışında sizlere ek bir maliyet getirmeyecektir. Çözüm Tasarruf tarafından araç size teslim edilmeden önce rehin koyulacak ve sistem güvence altına alınacaktır. Anlaşılan tüm detaylar sözleşmede yazılacak ve karşılıklı imzalar atılarak aracınız size teslim edilecektir. Aracın bedelini ve aracın kendisini kendiniz belirleme şansına sahip olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.