taksitle araba almak peşinatsız

Taksitle araba alma yöntemi sıklıkla tercih edilir. Geleneksel banka kredilerine alternatif olarak: Araba galerileri, senetle taksitle alım ve Taşıt Tasarruf Finansmanı değerlendirilebilir.

Tüm bunlar hakkında yazımızda bilgi edinebilirsiniz ve bizim sunduğumuz Taşıt Tasarruf Finansmanı ile yüksek maliyetlerle yüzleşmeden, banka kredisine başvurmadan ülkemizin her yerinden istediğiniz arabayı almanız mümkündür.

Peşinatsız Taksitle Araba

Peşinatlı veya peşinatsız olarak araba almak için araba galerileri, senetle taksitle alım ve Taşıt Tasarruf Finansmanı değerlendirilebilir.

Peşinatsız taksitle araba almak için çeşitli finansman yöntemlerimiz bulunmaktadır. Vade sayınızı, teslim tarihini ve finansman maliyetini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galeriden Taksitle İkinci El Araba Almak

İkinci el satış olan galerilerin bir çoğunda taksitle alışveriş imkanı tanınmaktadır. Bu galerilerden şehrinizde olanları önce arayıp ikinci el araç olup olmadığı ve taksit imkanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Google’dan yapacağınız araştırma ile bu tip galerileri bulmak mümkündür. Lakin galerilerin birçoğu peşinatsız araç satmamaktadır. Bu doğrultuda galeriye gitmeden önce araştırma yaparsanız vakit kaybetmemiş olursunuz.

Elden Taksitle Araba

Elden taksitle araç almak için buna uygun satış sağlayan bir kurumla veya şirketle anlaşmanız gerekir. Bunun için eski tip satış usullerine ek olarak Taşıt Tasarruf Finansmanı sistemimizi değerlendirebilir, arabanızı taksitle ve elden alma imkanına sahip olursunuz.

80 Ay Taksitle Araba Almak

Finansman türlerimiz ve anlaşmalarımız kişinin mali yapısına göre en uygun hale getirilerek şekillenmektedir. Tabii burada müşterimizin tercihleri önemlidir. Dilerseniz 80 ay taksitle araba almak ve hatta daha da uzun ve oldukça makul vade seçenekleri de mümkün.

1000 TL Taksitle Araba

Taksitlerimiz fiyatlarımız 490 TL’den başlayarak vade miktarı, peşinat ödemek veya ödememek, finansman miktarı gibi değişkenlere göre artış veya azalık gösterebilmektedir. Taşıt Tasarruf Finansmanı ile 1000 TL taksitle araba alabileceğiniz gibi bu miktar 500 TL’lere kadar düşebilir veya 1500-2000 TL’yi de geçebilir. Tercih sizin.

Senetle Araba

Taksitle elden almak istediğiniz arabayı senet yoluyla da satın alabilirsiniz. Çözüm Tasarruf olarak buna uygun çözümlerimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi için senetle araba almak yazımızı okuyabilirsiniz.

Bayiden 2. El Taksitli Araba

Bayiden 2. el taksitle araba veya sıfır araba almanız mümkündür. Yazımızda anlattığımız koşulların tümü hem sıfır hem de ikinci el taksitle araç almanız için uygundur. Bu doğrultuda Çözüm Tasarruf ile yapacağınız anlaşma ile bayiden 2. el taksitli araba da alabilirsiniz.

Taksitle Araba İzmir

İzmir’de de taksitle araba alınabilecek çeşitli oto galeriler ve sahibinden satış yapan bireyler bulunmaktadır. Bunların peşinatlı veya peşinatsız seçenekleri bulunabilir. Bunlara internet araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Ek olarak form doldurup bizim sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi alabilir, İzmir’deki şubelerimizden birine giderek detayları öğrenebilirsiniz.

Taksitle Araba İstanbul

İstanbul’da taksitle araba alınabilecek çeşitli oto galeriler ve sahibinden satış yapan bireyler bulunmaktadır. Bunlara internet araştırması yaparak ulaşabilirsiniz. Ek olarak form doldurup bizim sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi alabilir, İstanbul içindeki 10 şubemizden birine giderek detayları öğrenebilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Bu doğrultuda size sunacağımız ilk öneri başvuru yapıp koşullarımız hakkında bilgi almanızdır. Bu doğrultuda sizin finansman durumunuza en uygun koşullar ile peşinatsız ve taksit ile araba edinmenizi sağlamak isteriz. Taşıt Tasarruf Finansmanına alternatif olarak: Geleneksel bankaların taşıt kredilerine, peşinatsız satış yapan galerilere veya senetle araç satan kişilere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf’dan Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf farklı finansman seçenekleriyle her türlü motorlu aracı taksitle alma şansını sizlere sunuyor. Ülkemizin her tarafında bulunan şubeleri ve iletişim yollarıyla iletişime geçerek ihtiyacınız olan o araca uygun ödeme koşullarıyla sahip olma şansınız var. Ekstra bir maliyet ile yüzleşmeden, faiz ödemeden ve uygun ödeme planınızı kendi gelir seviyenize göre yaparak o araca sahip olabilirsiniz.

Taksitle araba almak için banka kredisine başvurursanız üzerine eklenecek olan faiz farkı ile aylık ödeme planında zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak bu tasarruf yöntemiyle bu ek yük size bindirilmeden, istediğiniz aylık miktarı belirleyerek sözleşme imzalayabilirsiniz. Kendiniz aracınızı belirleyip, ardından başvuru yaparak o aracı taksitle rahatça ödeyerek en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Taksitle Araba Alma Komisyon Oranları

Taksitle araba almak için Çözüm Tasarruf’la çalışmayı tercih edenlerin araç bedeli dışında ödemesi gereken tek ücret komisyondur. Komisyon oranı şirket tarafından aracın bedeline göre farklılık göstermektedir. Bu ücret peşin olarak alınmaktadır ve sözleşmede özellikle belirtilmektedir. Alınacak kredi farkı göz önüne alındığında bu oran çok uygun kabul edilir. O nedenle bu ücreti ödeyerek işleme başlamanız yeterli olacaktır.

Komisyon oranının yükselmesini istemiyorsanız alacağınız motorlu taşıtın bedelinin yüksek olmamasına dikkat etmelisiniz. Fiyat ne kadar yüksek olursa oran aydı oranda yükselecek ve ödemeniz gereken katılım ücreti artacaktır.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf başvuru yapanlara Taşıt Tasarruf Finansmanı yöntemiyle istedikleri motorlu aracı alma imkanı sunuyor. İstenilen taksit seçeneğini belirleme, peşinat ödememe, ara ödeme yapmama gibi seçenekler size sunuluyor. Faiz farkı ödemek zorunda kalmamanız en önemli avantajlarından birisidir.

Öncelikle olarak alacağınız aracın bedelini belirleyerek işleme başlamalısınız. Devamında ödeme planınızı belirlemeniz gerekir. Bu planda önemli olan nokta aylık gelir seviyenizin yarısını geçmeyecek olan taksitlerdir. Taksit seviyesini belirleyince otomatik olarak ödeme sürenizi de belirlemiş olursunuz. Bu yöntemleri tercih etmek katılım ücreti dışında sizlere ek bir maliyet getirmeyecektir. Çözüm Tasarruf tarafından araç size teslim edilmeden önce rehin koyulacak ve sistem güvence altına alınacaktır. Anlaşılan tüm detaylar sözleşmede yazılacak ve karşılıklı imzalar atılarak aracınız size teslim edilecektir. Aracın bedelini ve aracın kendisini kendiniz belirleme şansına sahip olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.