Ev almak isteyenlerin tercih edebilecekleri birçok farklı yol vardır. Bunlardan birisi de güvenilir bir yapıdan senetle ev almaktır. Günümüzde bu hizmeti çok fazla veren kurum olmamakla birlikte Çözüm Tasarruf müşterilerine uzun vadeli ev alma fikirlerine destek olmak için senetle ev almak şansını sunuyor. İstenilen vade seçeneğine göre, isterse peşinat ödemeden, istenirse ara ödeme yaparak Türkiye’nin her noktasında ev alma imkanı sunuyor. Sizde barınma ihtiyacınızı karşılamak, yatırım yapmak için bu yöntemi kullanarak ev alabilirsiniz. Tabi bu noktada yapmanız gereken işlem şirkete başvuru yapmak ve anlaşmayı imzalamak olacaktır.

Çözüm Tasarruf’dan Senetle Ev Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf müşterilerine senetle ev alma imkanı sunuyor. Bu imkandan faydalanabilmek için ilk olarak alacağınız evin bedelini belirlemelisiniz. Evin bedelini belirledikten sonra peşinat ödeme gücünüzün olup olmadığına bakmalı, hızlı ödeme yapmak için ara ödeme seçeneğini gözden geçirmelisiniz. Hiç peşinat ödemeyen ya da ara ödeme yapmadan da istediğiniz evi alabilirsiniz.

Bu noktalara karar verdikten sonra aylık aile gelirinizin yarısını geçmeyecek ödeme planı yapmalısınız. Bu sistemin doğru şekilde işlemesi, ödeme zorluğu yaşamamak için bu detaya mutlaka dikkat edilmelidir. Ardından her ay için tek tek senet yapılmalı ve tüm borç içinde bir senet yapılmalıdır. Senetlere imza atmadan bu detaylar özellikle sözleşmede geçmelidir. Bu sayede hem siz hem de şirket kendisini güvence altına almış olacaktır.

Senetle Ev Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Senetle ev alma konusunda karar verdiyseniz uymanız gereken bazı tavsiyeler bulunmaktadır. Bunlar arasında ilk sırada senedin imzalamadan önce mutlaka imzalanmalıdır. Tüm boşlukların doğru şekilde tam olarak doldurulduğuna dikkat edilmelidir. Yanlış bir miktarın rakamla ve yazıyla yazılmadığına emin olmanız gerekiyor. Daha sonra değiştirilmeyeceğinden de emin olunması gerekmektedir.

Senetle ev alınacak firmanın güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Senet verilecek olan şirket güvenilir değilse bu size ileri ki dönemde ciddi bir zarar olarak geri dönebilir. Çözüm Tasarruf olarak bu konuda sizlere en güvenilir ve profesyonel şekilde yardım ediyoruz. Sistem sayesinde birçok aile ülkemizin her tarafında olmak koşuluyla ev sahibi olmayı başarmışlardır. Sizde gönül rahatlığıyla firmamız ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan evi rahatça satın alabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf’dan Konut Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf sistemsel olarak konut almak isteyenlere Konut Tasarruf Finansmanı sunuyor. Bu sistem çok kolay ve avantajlı bir şekilde ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Ekstra olarak faiz ödemek zorunda kalmamanız sayesinde maliyet yükünü düşürmenize yardımcı oluyor. Aylık geliriniz ile ekstra bir yükün altına girmenize gerek kalmıyor. Tüm ödeme planınızı kendi gelir seviyenize göre planlamanıza yardımcı oluyor. Bu sistemin sağlamış olduğu en önemli avantaj faiz ödemeden ev sahibi olmanız oluyor. Banka kredisi yerine size sunulan yeni nesil finans sistemi ile istediğiniz evi özgürce alma şansınız var. Sağlanan bu avantajları değerlendirmek için öncelikle bütçenizi belirlemeli, aylık ödeme miktarınıza karar vermeli, ödeme planınızı hazırlamalı ve firma ile karşılıklı olarak sözleşmenin altına imza atmalısınız.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.