Senetle Araba almak için günümüzde başvuru yapılabilecek farklı noktalar vardır. Oto galericiler birçok önlem alarak ve ek fark talep ederek müşterilerine senetle araba alma imkanı sunmaktadır. Bu şekilde araç almak dışında başka bir seçeneği değerlendirmeyecek olanlar için bu ekstra bir maliyet ile araç sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bunun yerine ise tasarruf yöntemleriyle farklı ödeme seçenekleriyle araç sahibi olma imkanı sunan Çözüm Tasarruf’a başvurabilirsiniz. Size uygun bir şekilde hazırlanacak ödeme planları, sıra tespitli veya serbest tespitli yöntemleri tercih ederek uygun bir şekilde motorlu taşıtı almanıza yardımcı olunmaktadır. Firma üzerinden senetle araba alır gibi taksitli bir şekilde araba almak için yapmanız gereken ilk adımı atmak olacaktır.

Çözüm Tasarruf’dan Senetle Araba Nasıl Alınır?

Senetle araba almak istiyor ve yüksek bir maliyet ile karşılaşmamak istiyorsanız Çözüm Tasarruf’u tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu sistemde önemli olan ilk şey firma ile bağlantı kurarak araç almak istediğiniz bütçenizi belirlemek ve bütçenize uygun ödeme planını nasıl yapacağınıza karar vermek olacaktır. Bu sayede size sağlanacak birçok avantaj var. Avantajların en önemlisi maliyetin peşin alınacak seviyede kalacak olmasıdır. Uzun bir ödeme planına sahip olmanıza rağmen ekstra bir maliyet ile yüzleşmemiş olacaksınız. Sizde Çözüm Tasarruf üzerinden senetle araba almak istiyorsanız şubelerimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İsterseniz de farklı iletişim kanallarını da kullanarak daha detaylı bilgi alarak, kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Senetle araba almayı tercih ederken önemli olan bazı noktaları dikkat etmeniz gerekiyor. İlk olarak senetlerin düzgün bir şekilde yazıldığından emin olmalısınız. Ödenecek miktar hem rakam hem de yazıyla senede doğru şekilde yazılmalıdır. Gerekli olan tüm noktalar kitaba uygun olarak yazılmalı ve tek tek kontrol edilmelidir. Her ay için özel bir senet yapılması yeterli olacaktır. Ödeme yapıldıkça senet geri alınmalı ve bu sayede ödeme planına uyulduğu takip edilmelidir.

Senetlerin tek tip kalemle yazılması da önemlidir. Tüm borç için tek bir senet yapılmamalı ve bunun yerine alıcı ve satıcı arasında bir sözleşme imzalanarak tüm detaylar bu sözleşmede yazılmalıdır. Araç teslim edilmeden ödeme tarihi bitene kadar rehin işlemi koyulması gerekir. Bu durumda sözleşmede özellikle belirtilmelidir. Bu detaylara dikkat ederek sizde rahatça senetle araba alabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf farklı finansman yöntemleri sunarak insanların ev, arsa, gayrimenkul ve araç alma imkanı sunmaktadır. Araç almak için Taşıt Tasarruf Finansmanı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu sistemde ilk olarak bütçenizi belirlemeli ve ardından aylık gelir seviyenize göre ödeme miktarınız belirlemelisiniz. Yani tüm ödeme planınızı kendiniz hazırlamanıza izin veriyoruz. Ayrıca bu sistemde peşinat verme veya ara ödeme yapma zorunluluğu da bulunmuyor. Tasarruf planını belirlemeniz gerekiyor. Bu tercih size araca ne zaman sahip olacağınızı belirleme şansını da sunacaktır. Bu sistemde sizden katılım ücreti talep edilmektedir. Bu ücret peşin olarak ödedikten sonra ve son imzayı da atarak aracınıza en uygun maliyetle sahip olabilirsiniz.

Siz de hemen 444 2 296 numaralı Çözüm Tasarruf detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir Senetle araba alır gibi araç sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.