Senetle Araba Alma ve Peşinatsız Senetle Araba

Senetle araba alma yöntemi nakit birikimi olmayan kişilerce sıklıkla kullanılır. Bunun avantajı arabaya sahip olup taksitler halinde zaman içinde ödemektir.

Senetle araba almak için galeriler veya bunu sağlayan web siteler internetten kolayca bulunup incelenebilir. Bu noktada size spesifik bir satış noktası önerisi veremeyeceğiz.

Oto galericiler genellikle senetle araba alma imkanını birçok önlem alarak ve ek fark talep ederek sunmaktadır. Bu durumda çıkacak ekstra maliyetler olsa da nakit birikimi olmayan için iyi bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Senetle arabaya alternatif olarak Taşıt Tasarruf Finansmanını da değerlendirebilirsiniz. Bu finansman ile arabanız için nakit ihtiyacınızı alır ve bunu en uygun koşullarda ve faizsiz olarak geri ödersiniz. Bu imkandan bütçenize göre farklılaşan ödeme seçenekleriyle araç sahibi olma imkanı sunan Çözüm Tasarruf’a başvurabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Araba

Peşinat ödemeden senetle araba tüm galericilerde ve web sitelerde mümkün olmasa da bazı noktalarda bulunabilir. Çözüm Tasarruf olarak bizim de sunduğumuz Taşıt Tasarruf Finansmanı ise buna benzer bir mantıkla hareket etmektedir. Google’dan yapacağınız aramalarda da genellikle Taşıt Tasarruf Finansmanı benzeri sonuçlarla karşılaşılıyor. Eğer peşinatsız senetle araba almak istiyorsanız, aynı mantık ile işleyen peşinatsız finansmanımızı edinerek arabanızı alabilir ve taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Senetle Araba Sahibinden

Senetle sahibinden araba almak da mümkündür. Bunun için senetle satış yapmayı kabul eden bir satıcı bulup anlaşmak gerekmektedir. “www.sahibinden.com” web sitesi bu noktada arama yapabileceğiniz noktalardandır. Tabii sahibinden de olsa senetle araba alırken karşılaşmanız muhtemel pürüzler bu nokta da karşınıza çıkabilir.

Senetle Araba İstanbul

İstanbul’da senetle araba alınabilecek çeşitli oto galeriler ve sahibinden satış yapan bireyler bulunmaktadır. Bunlara yukarı da daha önce anlattığımız şekilde, yani internet araştırması yaparak ulaşabilirsiniz. Ek olarak form doldurup bizim sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi alabilir, İstanbul içindeki 10 şubemizden birine giderek detayları öğrenebilirsiniz.

Senetle Araba İzmir

İzmir’de de senetle araba alınabilecek çeşitli oto galeriler ve sahibinden satış yapan bireyler bulunmaktadır. Bunlara yukarı da daha önce anlattığımız şekilde, yani internet araştırması yaparak ulaşabilirsiniz. Ek olarak form doldurup bizim sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi alabilir, İzmir’deki şubelerimizden birine giderek detayları öğrenebilirsiniz.

Senetle Araba Veren Galeriler

Senetle araba veren çeşitli galeriler bulunmaktadır. Bunları internetten yapacağınız aramalar ile veya sahibinde.com/senetle-araba gibi bir sayfadan araştırarak edinebilirsiniz.

Çözüm Tasarruf’tan Senetle Araba Nasıl Alınır?

Senetle araba almak istiyor ve yüksek bir maliyet ile karşılaşmamak istiyorsanız Çözüm Tasarruf’u tercih edebilirsiniz. Bu sistemde önemli olan ilk şey firma ile bağlantı kurarak araç almak istediğiniz bütçenizi belirlemek ve bütçenize uygun ödeme planını nasıl yapacağınıza karar vermek olacaktır. Bu sayede size sağlanacak birçok avantaj var. Avantajların en önemlisi maliyetin peşin alınacak seviyede kalacak olmasıdır. Uzun bir ödeme planına sahip olmanıza rağmen ekstra bir maliyet ile yüzleşmemiş olacaksınız. Sizde Çözüm Tasarruf üzerinden senetle araba almak istiyorsanız şubelerimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İsterseniz de farklı iletişim kanallarını da kullanarak daha detaylı bilgi alarak, kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

100 bin tl araba kredisi için hesaplama tablosu

 

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İlk olarak senetlerin düzgün bir şekilde yazıldığından emin olmalısınız. Ödenecek miktar hem rakam hem de yazıyla senede doğru şekilde yazılmalıdır. Gerekli olan tüm noktalar kitaba uygun olarak yazılmalı ve tek tek kontrol edilmelidir. Her ay için özel bir senet yapılması yeterli olacaktır. Ödeme yapıldıkça senet geri alınmalı ve bu sayede ödeme planına uyulduğu takip edilmelidir.

Senetlerin tek tip kalemle yazılması da önemlidir. Tüm borç için tek bir senet yapılmamalı ve bunun yerine alıcı ve satıcı arasında bir sözleşme imzalanarak tüm detaylar bu sözleşmede yazılmalıdır. Araç teslim edilmeden ödeme tarihi bitene kadar rehin işlemi koyulması gerekir. Bu durumda sözleşmede özellikle belirtilmelidir.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf farklı finansman yöntemleri sunarak insanların ev, araç, arsa alma ve genel ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunmaktadır. Araç almak için Taşıt Tasarruf Finansmanı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu sistemde ilk olarak bütçenizi belirlemeli ve ardından aylık gelir seviyenize göre ödeme miktarınız belirlemelisiniz. Yani tüm ödeme planınızı kendiniz hazırlamanıza izin veriyoruz. Ayrıca bu sistemde peşinat verme veya ara ödeme yapma zorunluluğu da bulunmuyor. Tasarruf planını belirlemeniz gerekiyor. Bu tercih size araca ne zaman sahip olacağınızı belirleme şansını da sunacaktır. Bu sistemde sizden katılım ücreti talep edilmektedir. Bu ücret peşin olarak ödedikten sonra ve son imzayı da atarak aracınıza en uygun maliyetle sahip olabilirsiniz.

Siz de hemen formumuzu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilir veya 444 2 296 numaralı Çözüm Tasarruf detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.