Tüm dünyada değişen coğrafi şartlar ülkemizi her geçen gün daha gözde bir hale getiriyor.  Dört yanında dört ayrı mevsim yaşayabileceğiniz  ülkemizde illere göre nasıl ev alınır başlığımızda bugün ki şehrimiz Sakarya’dır.

Sakarya’da kira öder gibi ev sahibi olmak mümkündür.  Oldukça yeşil bir alana sahip olan Sakarya, masal kaleleri, küçük bir tepe üstündeki Harmantepe Kalesi ile bir hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Sınır koruma kalesi olduğuna inanılan Adliye Kalesi, Adapazarı Adliye Köyü’nün güneyinde yer almaktadır. Sakarya genel intibanın aksine turistleri de cezp etmektedir.  Hem yatırım hem de oturmak için tercih edebileceğiniz en iyi şehirlerden biridir.

Sakarya göller, plajlar, ormanlar, vadiler, kanyonlar, kaplıcalar ve maden suyu kaynaklarıyla doludur. Bu muhteşem yer, özellikle mükemmel bir hafta sonu için talebinizi karşılayan Sapanca Gölü ile donatılmıştır. Burada sörf, yelken, kürek gibi su sporlarının yapıldığı bir macera spor cennetidir.

Sakarya, Karasu ve Kocaali’de 60 km uzunluğundaki kumlu bir plaj olan Karadeniz plajına sahiptir ve gün boyunca güneşlenmek için idealdir. Ve mükemmel tatil köyleri vardır. Arifiye ormanı, kamp ve piknik yeri olarak hizmet veren bu tatlı su gölünün yanındadır. Peki bu kadar cazip bir şehirden faizsiz hatta kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunan bir şirket var desek, ne düşünürsünüz?

Sakarya’da kira öder gibi ev nasıl alınır?  Elbette Çözüm Tasarruf şirketidir.  Üstelik Sakarya Adapazarı şubesine bizzat giderek Mart ayına kadar devam edecek ekstra fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Çözüm Tasarruf İle Kira Öder Gibi Ev Olmak

50.000,000 Türk lirası sermaye ile kurulmuş olan Çözüm Tasarruf faizsiz küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlamaktadır.  Ülkemizde yüzyıllardır süren dayanışma kültürüne dayanarak düzenlenmiş ödeme sistemleri her ekonomi gurubuna hitap etmektedir.

Faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve taksitle ev Çözüm Tasarruf danışanlarının işidir.  Hem yastık altı paralarınızı kredi faiz yükü altına girmeden değerlendirmek için hemen 444 2 296 numaradan ulaşarak Sakarya yada farklı şubelerden randevu alarak fırsatları birebir yüz yüze görüşebilirsiniz.  Bu katılım finans modeline dahil olduğunuzda hızlı ve güvenli mülk sahibi olabilirsiniz.

Peşinat stresi yaşamadan ara ödemesiz küçük taksitlerle ev sahibi olmak için web sitesini ziyaret ederek Çözüm Tasarruf’un Mart ayına özel kampanyalarından bir an önce faydalanın. Her ekonomi grubuna özel modelleri ile sizi dinleyen ve dikkate alan şirkette aşağıda başlıkları incelediğinizde rakiplerinden farkını en iyi şekilde analiz edebilirsiniz.

Fırsat Paketleri

  • Çalışma Bedeli Bizden Paketi
  • Kısayol Paketi
  • Kolay Başlangıç Paketi
  • Kısayol Paketi
  • Önce Gel Erken Al Paketi

Genel Paketler

  • Düğün Paketi
  • Eğitim Paketi
  • Esnaf Paketi
  • Sanayici Paketi
Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.