pesinatsiz ev alma

Peşinatsız ev almak istiyorsunuz ancak ne yapmanız gerektiği hakkında fikriniz yoksa yapmanız gereken doğru yer ile iletişime geçmek olacaktır. Çözüm Tasarruf, müşterilerine hiçbir peşinat ödemesi yapma zorunluluğu olmadan ev alma şansı sunuluyor. Tabii bunun için öncelikle bütçenizi belirlemeniz ve ardından da ödeme planınıza karar vermeniz gerekiyor.

Çözüm Tasarruf olarak farklı finansman yöntemlerini size özel bir şekilde uyarlayarak bütçenize uygun bir şekilde peşinatsız ve istediğiniz vade seçeneği ile ev alma şansını sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve almak istediğiniz evi bildirmek. Böylece size özel ev alma yöntemini peşinatsız olarak kurgulayabiliriz.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Peşinatsız ev almanın farklı yöntemleri vardır. Konut Tasarruf Finansmanı bu yöntemler içinden en uygun olanıdır diyebiliriz. Çözüm Tasarruf olarak, Konut Tasarruf Finansmanı ile müşterilerimizin ev sahibi olmalarını kolaylaştırmak için farklı yöntemlerle yardımcı oluyoruz. Bu yöntemlerden birisi de peşinatsız ev sahibi olmaktır. Bunun için farklı tasarruf yöntemlerinden faydalanma şansınız bulunuyor. Bu şartları tercih ederken size uygun olanı kabul etme imkanınız var. Bu seçeneklerimiz içinden gelir durumunuza uygun olacak peşinatsız ev alma kampanyasını tercih etmeniz mümkündür.

Bu şekilde; faiz farkı ödemeden, peşinat ödemesi yapmadan veya ara ödeme yapmanız zorunlu olmadan ev sahibi olmanız mümkün kılınıyor. Alacağınız ev Türkiye’nin herhangi bir şehrinde olabilir. Bu noktada daha detaylı işlem yapmak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Peşinatsız Ev Alma Koşulları

Burada bilinmesi gereken en önemli nokta makul bir giriş ücreti ödemeniz gerektiğidir. Bu bütçe evin bedeline göre standart oran ile belirlenecektir ve şirket tarafından peşin olarak tahsil edilecektir. Bu ödeme dışında sizden herhangi bir vade farkı veya faiz ödemesi alınması gerekmemektedir.

Bu noktada önemli olan alacağınız evin vade sayısını belirlemeniz olacaktır. Bu vadeyi aylık gelirinize göre belirlemeniz mümkündür. Kendi limitinizi zorlamak yerine Sıra Tespitli Tasarruf Planları veya Serbest Tasarruf Planı arasından bir tercih yapabilirsiniz. Bu noktada bireysel olarak farklı çözümler şirket tarafından sizlere sunulmaktadır. Vade sayısı, ödeme planı gibi tercihler sizlerle özel olarak yapılacak toplantılarda belirlenecektir.

Çözüm Tasarruf ile Peşinatsız Ev Almanın Avantajları

Çözüm Tasarruf olarak müşterilerimize ülkemizin her noktasında peşinatsız ev alma kampanyalarını değerlendirme fırsatı sunuyoruz.

  • Sunulan avantajların başında alınacak ev için herhangi bir peşinat ödeme zorunluluğu olmamasını söyleyebiliriz. Ev kredisi çekerken dahi evin bedeli kadar kredi çıkmazken bu yöntemle hiçbir krediye başvurmak zorunda kalmayacaksınız.
  • Hiç kredi olmayacağı için faiz farkı ödemek zorunda da kalmayacaksınız.
  • Evi erken teslim alma şansı, faiz farkı ödemesi yapmamak gibi birçok önemli avantaja sahip oluyorsunuz.
  • Ödeme yöntemlerinizi kendiniz belirliyor, istediğiniz ev için başvuru yapabiliyorsunuz.

Size en uygun çözüm yolları arasında seçim yaparak evinize en uygun maliyet ile sahip olma fırsatınız, Çözüm Tasarruf tarafından sizlere sunulmaktadır.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kira öder gibi ev sahibi olmak son yıllarda giderek daha çok talep gören bir yöntemdir. Adından da anlaşılabileceği gibi kira ödemek yerine evinize kavuşur ve sahibi olduğunuz evin taksitlerini kira öder gibi aylık ödersiniz. Konut Tasarruf Finansmanı ile evinize belirli bir ay sonra kavuşur, kira öder gibi evinizin taksitlerini ödemeye devam edersiniz.

Peşinatsız Ev Kampanyaları

Peşinatsız evinize en uygun koşullarda ulaşmak için uygun kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Dönem dönem değişen kampanyalarımız hakkında detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalara Alternatif

Peşinatsız ev kredisi veren birçok banka bulunmaktadır. Lakin bunların faiz oranlarının yüksekliği ve çok pahalıya mâl olması nedeniyle birçok insan alternatiflere yönelmektedir. Çözüm Tasarruf ve benzeri şirketlerin sunduğu Konut Tasarruf Finansmanı bu noktada çok daha uygun koşullar sunan bir alternatiftir.

Sıfır Peşinatsız Ev

Yazımızda belirttiğimiz Konut Tasarruf Finansmanı ile peşinatsız ev almanın sıfır veya eski olması gibi bir şart yoktur. Almak istediğiniz ev sıfır veya daha önce kullanılmış olabilir, her koşulda hizmetimizden faydalanabilirsiniz.