Peşinatsız ev almak istiyorsunuz ancak ne yapmanız gerektiği hakkında fikriniz yoksa yapmanız gereken doğru yer ile iletişime geçmek olacaktır. Çözüm Tasarruf olarak müşterilerine hiçbir peşinat ödemesi yapma zorunluluğu olmadan ev alma şansı sunuluyor. Tabi bunun için öncelikle bütçenizi belirlemeli ve ardından ödeme planınıza karar vermeniz gerekiyor.

Tabi unutulmaması gereken nokta isteyenler istedikleri kadar peşinat ödeme yapma şansına da sahip olabiliyor. Borçlarından erken kurtulmak ve istedikleri o eve sahip olmak içinse istenirse ara ödeme yapmanız da mümkün oluyor. Bir banka veya inşaat firması bu konuda size gerekli çözüm yollarını sunmamaktadır. Ancak şirket olarak farklı finansman yöntemlerini size özel bir şekilde uyarlayarak bütçenize uygun bir şekilde istediğiniz vade seçeneğine göre ev alma şansını sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek hayalini kurduğunuz evi göstermek ve bütçenizi bize anlatmak olacaktır.

Çözüm Tasarruf’dan Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf olarak müşterilerimizin hayallerini kurdukları eve sahip olmalarını kolaylaştırmak için farklı yöntemlerle yardımcı oluyoruz. Bu yöntemlerden birisi de peşinatsız ev sahibi olmaktır. Bunun için farklı tasarruf yöntemlerinden faydalanma şansınız bulunuyor. Bu şartları tercih ederken size uygun olanı kabul etme imkanınız var. Hiçbir şekilde zorlama yapılmadan tamamen gelir durumunuza uygun olacak peşinatsız ev alma kampanyasını tercih etmeniz mümkündür.

Bu yöntemlerle amaçlanan hiçbir zorluğa girmeden, faiz farkı ödemeden, peşinat ödemesi yapmadan veya ara ödeme yapmanız zorunlu olmadan ev sahibi olmanız mümkün kılınıyor. Tabi alınacak evin belirli bir yerde olma zorunluluğu da bulunmuyor. Ülkemizin herhangi bir yerinde olan evi, bütçe şartlarınıza uygun olması koşuluyla sahip olmanız mümkün olmaktadır. Bu noktada doğru adımı atmanız ve doğru seçimi yaparak bizlerle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Peşinatsız Ev Alma Koşulları

Peşinatsız ev almak istiyorum ama karşılaşacağım koşullar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim diyorsanız detaylar şu şekilde sıralanmaktadır. Burada bilinmesi gereken en önemli nokta giriş ücreti ödemeniz gerektiğidir. Bu bütçe evin bedeline göre standart oran ile belirlenecektir ve şirket tarafından peşin olarak tahsil edilecektir.

Bu ödeme dışında sizden herhangi bir vade farkı veya faiz ödemesi alınması gerekmemektedir. Bu noktada önemli olan alacağınız evin vade sayısını belirlemeniz olacaktır. Bu vadeyi aylık gelirinize göre belirlemeniz mümkündür. Kendi limitinizi zorlamak yerine Sıra Tespitli Tasarruf Planları veya Serbest Tasarruf Planı arasından bir tercih yaparak tercihinizi yapabilmeniz mümkündür. Bu noktada bireysel olarak farklı çözümler şirket tarafından sizlere sunulmaktadır. Vade sayısı, ödeme planı gibi tercihler sizlerle özel olarak yapılacak toplantılarda belirlenecektir.

Çözüm Tasarruf ile Peşinatsız Ev Almanın Avantajları

Çözüm tasarruf olarak müşterilerimize ülkemizin her noktasında peşinatsız ev alma kampanyaları ile hayallerinde ki evi alma şansı sunuyoruz. Bunu sunarken aynı zamanda birçok avantajdan sonuna kadar faydalanma şanslarını da onların değerlendirmesine sunuyor.

Sunulan avantajların başında alınacak ev için herhangi bir peşinat ödeme zorunluluğu olmamasını söyleyebiliriz. Ev kredisi çekerken dahi evin bedeli kadar kredi çıkmazken bu yöntemle hiçbir krediye başvurmak zorunda kalmayacaksınız. Hiç kredi olmayacağı için faiz farkı ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Şirket olarak evi erken teslim alma şansı, faiz farkı ödemesi yapmamak gibi birçok önemli avantaja sahip oluyorsunuz. Ayrıca ödeme yöntemlerinizi kendiniz belirliyor, istediğiniz ev için başvuru yapabiliyorsunuz. Size en uygun çözüm yolları arasında seçim yaparak evinize en uygun maliyet ile sahip olmanız Çözüm Tasarruf olarak sizlere sunulmaktadır.