Araba almak istiyorsunuz ve hiç paranız yoksa. Az da olsa peşinat ödeyecek paranız yoksa yapmanız gereken banka kredisine başvurmak, yakın çevrenizden borç para olmak veya tasarruf sistemlerini tercih etmek olacaktır. Bu yöntemlerin birisini tercih ederek arabanıza sahip olabilirsiniz. Taşıt kredisi yöntemi maliyeti yükseltirken, yakın çevrenizden borç para alarak araba almak da o paranın ne zaman ödeneceğine göre zorluklar çıkaracaktır. Tabi bu iki yöntem dışında tasarruf sistemi ile yardımcı olan firmalardan yardım alabilirsiniz. Hiç peşinat vermeden, katılım ücreti ödeyerek istediğiniz araca düzenli taksitlerle sahip olmanız mümkündür. Çözüm Tasarruf bu konuda müşterilerine peşinatsız, ara ödemesiz ve kendi ödeme planını hazırlayarak sahip olma imkanı sunmaktadır.

Çözüm Tasarruf’dan Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf tarafından sunulan birçok farklı çözüm ile peşinatsız araba alabilirsiniz. Bundan faydalanmak için öncelikle şirket ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Alacağınız aracın bütçesini belirlemeli ardından kendiniz için en uygun ödeme planını hesaplayarak borcunuzu nasıl ödeyebileceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu sayede herhangi bir modelde ikinci el arabaya rahatça sahip olabilirsiniz. Tüm bu işlemler için firma müşterilerine Taşıt Tasarruf Finansmanı sistemini sunmaktadır. Bu sistem içerisinde bulunan bazı detaylar ile hem sizler hem de şirket kendisini güvence altına almaktadır. Sizde bu yöntemi kullanarak hayalinizde ki arabaya bir kuruş dahi ödemeden rahatça sahip olabilirsiniz. Borcunuz bitene kadar düzenlenen senetlerle aylık ödemelerinizi yapabilir ve borcunuz bittikten sonra aracın üzerine konulan rehin kaldırılarak araca sahip olabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf sağlamış olduğu finansman yöntemleri ile ev, araba, arsa gibi birçok farklı yatırım ürününe kolay ödeme yollarıyla sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Vade tarihinizi siz belirliyor, aylık ödeme limitinize karar veriyorsunuz. Bu konuda şirket bire bir görüşme yaparak istedikleri arabayı almak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

Taşıt Tasarruf Finansmanı sayesinde hayallerinizi süsleyen araca en uygun şekilde sahip oluyorsunuz. Faiz ödemek zorunda kalmıyor, ek masraflarla yüzleşmiyor ve aylık ödeme planınızı kendi gelir düzeyinize göre belirliyorsunuz. Bu sistem için özel olarak belirlenen paket seçenekleri bulunuyor. Kolay başlangıç paketi, Önce gel erken al paketi, Kısa yol paketi, Zaman kazandıran paket seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca yılın belirli dönemlerinde uygulanan kampanyalardan da yararlanmanız mümkün kılınmaktadır.

Peşinatsız Araba Almanın Avantajları

Peşinat ödemeden araba almak için şirkete başvurduktan sonra birçok avantajdan yararlanma şansınız var. Bu avantajlar arasında öncelikle ödeme planınızı kendinize göre belirlemek olacaktır. Ayrıca ödeyeceğiniz plana göre aracı teslim alacağınız tarihi belirleyebilir ve erken bir tarihte aracınıza sahip olabilirsiniz.

Her insan için özel bir paket hazırlanması dolayısıyla ödemelerinizde zorluk yaşamamış olursunuz. Ayrıca bu hizmeti hiç peşinat ödemeden sahip olacağınız için yolunuza zorluk yaşamadan başlamış olursunuz. Peşinat ödemeden farklı yöntemler kullanarak araç almayı tercih ederseniz ek masraflarla karşılaşabilir, faiz ödeyebilir ve ödeme planlarında güçlük yaşayabilirsiniz. Bunlarla uğraşmamak için Çözüm Tasarruf tarafından sunulan bu yöntemi tercih ederek araç almaya yönelmeniz daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.