2018 yılının yaz aylarında Türk lirasının Amerikan doları karşısında ciddi bir değer kaybı yaşamasının ardından artan enflasyon oranları; her sektörü olduğu gibi konut sektörünü de etkilemiştir. Merkez Bankası’nın konut kredisi faiz oranlarını düşürmesine paralel olarak ilerleyen dönemlerde Akbank ve Ziraat Bankası’nın yüzde birin altında konut kredisi faiz oranı sunduğu bilinmektedir. Ancak, her ne olursa olsun, konut kredisiyle ev sahibi olmak riskli ve zararlı bir seçenektir. Her şeyden önce, tüketicilerin çok ciddi vade süreleri boyunca ödeme yapması söz konusudur. Bunun yanı sıra, aylık taksitlerin ödenmediği hallerde ipotek altına alınan eve banka tarafından el konması riski vardır. Ayrıca, vade bitiminde ödenen tutarın alınan krediye göre çok yüksek olduğunu eklemek gerekir.

Sonuç olarak, konut kredisi almak istemeyenlerin önünde Çözüm Tasarruf gibi avantajlı bir yöntem bulunmaktadır. Bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayan Çözüm Tasarruf; kira öder gibi ev sahibi olma şansını sizlere sunmaktadır. Ordu’da oturan ve ev alma hayalleri kuran insanlara bu sistemin nasıl faydalı olacağını hep birlikte inceleyelim!

Ordu’da Nasıl Ev Alabilirim?

Ordu; Türkiye’nin nüfusu gittikçe artan şehirleri arasında bulunmaktadır. Bu noktada, Ordu’da yaşamak isteyenlerin kiralık veya satılık ev aramasına rastlanmaktadır. Ordu kiralık ev fiyatları; evin özelliklerine ve nerde olduğuna göre farklılık göstermektedir. Ancak, kiralık ev fiyatlarının genellikle 800 TL ile 2 bin TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, Ordu’da yaşayıp ev almak isteyenler için ciddi seçenekler bulunmaktadır. 170 bin TL’den başlayan 1 milyon TL’ye kadar villa, müstakil ev, daire seçenekleri vardır.

Dar ve orta gelirli bir vatandaş iseniz Ordu’da ev sahibi olmanızın herhangi bir ekonomik destek olmadan çok zor olduğunu dile getirebiliriz. Bu noktada, siz de kira öder gibi ev sahibi olma şansını sunan Çözüm Tasarruf’tan faydalanmalısınız.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Konut tasarruf finansmanı sayesinde çok uygun şartlara ev sahibi olabilirsiniz. En kolay, en kısa süreli ve en masrafsız yöntemlerle ev sahibi olmanız ancak Çözüm Tasarruf sayesinde mümkün olmaktadır. Bu yöntemde bütçenizi hiçbir şekilde sarsmadan tasarruf yapma imkanınız bulunmaktadır. Hangi evi satın almak istediğiniz, seçtiğiniz tasarruf tutarınız, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarları, ödemelerinizi arttırma veya düşürme seçenekleriniz tamamen sizin tarafınızdan belirlenmektedir.

Çözüm Tasarruf’tan hizmet almak için her şeyden önce ne kadarlık bir ev alacağınızı belirlemelisiniz. Gelirinize göre aylık ne kadar ödeme yapacağınız büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra, genel paket veya fırsat paketlerinden faydalanma şansınız olabilir. Sonuç olarak, faizsiz, peşinat zorunluluğu olmadan, vade farksız ev sahibi olmanız mümkündür.

Çözüm Tasarruf Ordu şubesi; Şarkiye Mah, Süleyman Felek Caddesi No:80 Altınordu adresinde bulunmaktadır. 0452 2145151 numarası üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.