Online Çözüm Merkezimiz ile müşterilerimiz neredeyse, şubelerimizde sunduğumuz her türlü hizmet orada…

Çözüm Tasarruf olarak teknolojik altyapımızdan aldığımız güçle, şubelerimizde gerçekleştirdiğimiz her türlü hizmeti Online Çözüm Merkezimiz üzerinden müşterilerimize sunuyoruz. Bu sayede ev, araba ya da farklı finansal ihtiyaçları için başvuran müşterilerimiz, Online Çözüm Merkezimiz aracılığıyla bireysel müşteri temsilcilerimizle görüntülü iletişim kurarak finansal ihtiyaçları için gerekli her türlü işlemi uzaktan da gerçekleştirebilecekler.

ÇÖZÜM TASARRUF’TAN BİR İLK

Tasarruf Finans sektörüne hızlı bir giriş yapan yenilikçi bir firma olarak; insan değerlerini merkeze alarak yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde tüm deneyimimizi müşterilerimizin dilerlerse evlerinden çıkmadan hizmet almaları üzerine yoğunlaştırarak hayata geçirdiğimiz Online Çözüm Merkezimiz ile sektörde bir ilke imza atmış olduk.

Online Çözüm Merkezimizden hizmet almak isteyen müşterilerimiz; kendilerine iletilen randevu saatinde bireysel müşteri temsilcilerimizle görüşmelerini uzaktan görüntülü gerçekleştirerek işlemlerini hem hızlı hem de çok kolay bir şekilde yapabilecekler.

ŞUBELERİMİZ ARTIK EVİNİZDE!

Şubelerimizde gerçekleşen her türlü hizmete erişim imkânı sunan Online Çözüm Merkezimiz, şubelerimizi online olarak evinize taşıyacak. Online Çözüm Merkezimizde gerçekleştirebileceğiniz işlemlerden bazıları ise şu şekilde: Bireysel ve Ticari Finansman ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık, paketlerimiz hakkında detaylı bilgi edinme, taksit ve ödeme planı sorgulama, bireysel tasarruf planı oluşturma ve sözleşme yapabilme imkânı.