Ev sahibi olmak istiyorum ancak elimde yeterli miktarda peşinat yok diye üzülüyorsanız aslında üzülmenizi gerektirecek herhangi bir sebep yok! Bu noktada, sizlere kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunan Çözüm Tasarruf ile tanışmanız gerekmektedir. Bugüne kadar binlerce dar gelirli ailenin ev sahibi olmasını sağlayan bu sistem; sunmuş olduğu seçenekler sayesinde her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.

Mersin’de yaşıyorsanız ve ev sahibi olma hayalleriniz varsa sizin adınıza en uygun seçenek Çözüm Tasarruf olacaktır. Gelin hep birlikte bu sistemin neler vaat ettiğine bakalım!

Mersin’de Nasıl Ev Alabilirim?

Mersin; Türkiye’nin ekonomik açıdan en gelişmiş şehirleri arasında bulunmaktadır. Binlerce insanın iş bulmak amacıyla göç ettiği Mersin’e devlet ataması sonucunda gelen sayısız insan da vardır. Bunun yanı sıra, bu güzide şehrin üniversite okumak için en iyi seçenekler arasında olduğu aşikardır. Bu noktada, Mersin’de kiralık ve satılık ev fiyatlarının cep yaktığını söyleyebiliriz. Mersin kiralık ev fiyatları; 850 TL’den başlayarak 2.500 TL’ye kadar uzanmaktadır. Ancak, evin deniz manzaralı olmasına veya dayalı döşeli oluşuna göre 10 bin TL ve üzeri kira istenmesi söz konusudur. Buna ek olarak, Mersin satılık ev fiyatları; 200 bin TL’den başlayarak 700 bin TL’ye kadar uzanmaktadır. Ancak, evin niteliklerine göre bu rakamın çok yüksek seviyelere çıkması söz konusudur.

Sonuç olarak, konut kredisi veya farklı bir ekonomik destek olmadan Mersin’de ev sahibi olmanız pek mümkün değil! Bu noktada, kredi kullanmak istemiyorsanız sizin adınıza en uygun seçenek Çözüm Tasarruf olacaktır.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Çözüm Tasarruf; tüketicilerin faizsiz, vade farksız, peşinat ödeme zorunluluğu olmadan ev sahibi olmalarını mümkün kılmaktadır. Sıra tespitli ve serbest tasarruf yöntemleri sayesinde tüketicilerin oldukça uygun ekonomik şartlarla ev sahibi olması söz konusudur. Bunun yanı sıra, genel ve fırsat paketleri bulunmaktadır. Düğün, eğitim, esnaf, sanayici paketi gibi alternatifler vardır. Fırsat paketlerinde ise Çalışma Bedeli Bizden, Kısayol, Kolay Başlangıç, Önce Gel Erken Al, Zaman Kazandıran paket gibi seçenekler vardır. Bu paketlerin her birinde kişiye özel farklı avantajlar sunulmaktadır.

Konut tasarruf finansmanı; Çözüm Tasarruf’un neden bu kadar çok tercih edildiğini gösteren detaylara sahiptir. Bütçenizi sarsmadan ev sahibi olma hayalinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemden faydalanmak için ilk olarak satın almak istediğiniz eve karar vermelisiniz. Ardından, evin ne kadarlık toplam değere sahip olduğunu belirlemelisiniz. Bu noktadan sonra, aylık ne kadar ödeyeceğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Peşinat ödeme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Ancak, peşinat ödediğiniz takdirde toplam ödemeleriniz daha erken bitecektir.

Çözüm Tasarruf Mersin şubesi; İhsaniye Mah, Bahçeler Caddesi, Ofis Royal İş Merkezi No:22/1 Akdeniz adresinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, 0324 3375250 numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.