Ev sahibi olmak her geçen gün zorlaşmaktadır. Türkiye’de 2018 yılının ikinci döneminden itibaren konut kredisi faiz oranlarının sürekli olarak arttığını söyleyebiliriz. Türk lirasının yaşamış olduğu değer kaybına paralel olarak inşaat sektöründeki maliyetlerin artması; aynı zamanda konut fiyatlarının da yükselmesini sağlamaktadır. Her ne kadar, devlet bankalarının yüzde birin altında konut kredisi sunması ve tüketiciyi konut sahibi olma noktasında desteklemesi söz konusu olsa da tüketicilerin işlerinin bir hayli zor olduğunu söylemek mümkündür.

Manisa’da kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız size şiddetle Çözüm Tasarruf’u önermekteyiz. Bugüne kadar binlerce insanın en uygun ekonomik şartlarla ev sahibi olmasını sağlayan Çözüm Tasarruf’un Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunmaktadır. Tüketicilerin ekonomik durumlarına uygun gruplara katılmasını veya aylık ödeme taksitlerini kendilerinin belirlemesini sağlayan bu sistem çok avantajlıdır.

Manisa’da Nasıl Ev Alabilirim?

Manisa; Ege Bölgesi’nde bulunan Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisidir. Manisa’da bulunan Vestel fabrikasının binlerce insana istihdam olanağı yaratmasından dolayı bu şehre çalışmak için gelenler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Manisa’ya üniversite okumak için gelen öğrenciler vardır. Sonuç olarak, her şehirde olduğu gibi Manisa’da da kiralık ve satılık ev arayışı bulunmaktadır.

Manisa kiralık ev fiyatlarının evin 1+1, 2+1, 3+1 olmasına ve bulunduğu semte göre değiştiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda, 750 TL’den başlayan ve 2 bin TL’ye kadar uzanan geniş kiralık ev seçenekleri bulunmaktadır. Manisa satılık ev fiyatları ise 300 bin TL’den 1.300.000 TL’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Bu şartlar altında tüketicilerin herhangi bir ekonomik destek almadan Manisa’da ev sahibi olmasının zor olduğunu ifade etmeliyiz.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Çözüm Tasarruf; Manisa’da kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için en uygun seçenektir. Serbest ve sıra tespitli tasarruf planları bulunmaktadır. Serbest tasarruf planı oldukça avantajlıdır. Tüketiciler; aylık tasarruf tutarlarını sabit veya teslimattan sonra artacak şekilde belirleyebilirler. Seçimlerine göre evlerini hangi tarihte teslim alacaklarına karar verirler. Sıra tespitli tasarruf yönteminde tüketicilerin aylık tasarruf tutarlarına uygun bir ödeme grubuna katılması söz konusudur. Bu sayede, sıra tespitinden faydalanırlar.

Çözüm Tasarruf ekonomik sistemleri içerisinde faiz, peşinat zorunluluğu, ek ödeme ve vade farkı gibi kriterler yoktur. Tüketicilerin ödemelerini kısa sürede bitirmesine izin verilmektedir. Ekonomik durumu kötüye giden tüketicilerin aylık ödemelerini azaltması veya durdurması söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra, isteyen tüketiciler, aylık ödeme tutarlarını arttırabilirler. Çözüm Tasarruf içerisinde genel paketler ve fırsat paketleri bulunmaktadır. Düğün, eğitim, esnaf, sanayici gibi isimler adı altında oluşturulan paketler sayesinde farklı iş kollarına mensup tüketicilere ev alma konusunda avantajlar sunulmaktadır.

Çözüm Tasarruf Manisa şubesi; Ayn-İ Ali Mah, 8 Eylül Caddesi, No:104/B Yunusemre/Manisa adresinde bulunmaktadır.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.