Kredisiz araba almak istiyorsunuz ancak ne bir birikmiş paranız var nede borç para alabileceğiniz insanlar var. Ayrıca aklınıza bankadan alacağınız taşıt kredisinden başka bir seçenek gelmiyor. Tabi bu sayede rahatça araç alabilecek olsanız da yüklenmeniz gereken maliyet daha yüksek olacaktır. Bunun yerine tasarruf sistemleriyle sizlere yardımcı olan Çözüm Tasarruf’u tercih etmekte doğru bir seçim olacaktır. Gelir seviyenize göre aylık ödeme miktarınızı belirleyip, ona uygun bir ödeme planı hazırlamanıza imkan veriliyor. Taksit sayısı ne kadar uzun olursa olsun sizden herhangi bir vade farkı veya ekstra maliyet alınmıyor. Kredisiz araba almak için şirkete başvuru yapmalı ve onlarla sözleşme imzalamanız gerekiyor.

Çözüm Tasarruf’dan Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Çözüm Tasarruf başvuru yapan herkese kredisiz araba almak konusunda yardımcı oluyor. Bunun için iki farklı yöntemi sizlere sunuyor. Sıra Tespitli Tasarruf Planları ve Serbest Tasarruf Planlarından birisini tercih ederek sizde kredi farkı ödemeden araç sahibi olabiliyorsunuz. Bu sistemler sayesinde uygun ödeme planına sahip oluyor. Ayrıca sizden ekstra maliyetler talep edilmiyor. Sadece katılım ücreti belirli oran üzerinden sizden peşin olarak ödeme yapmanız isteniyor.

Her türlü motorlu taşıt için bu fırsat sunuluyor. Farklı meslek gruplarına göre özel olarak hazırlanan kampanyalardan da yararlanarak kredisiz araba alabilirsiniz. Kredisiz araba kampanyaları ile insanların ihtiyaç duydukları, hayallerini süsleyen araçlara rahatça sahip olmaları firma tarafından sağlanmaktadır.

Banka Kredisiz Araba Almak

Banka kredisiz araba almak için tercih edilebilecek çok fazla yol bulunmuyor. Para biriktirmek ilk seçenektir. Ancak siz istediğiniz araç için gerekli birikimi yaparak uzun bir zaman geçebilir ve o araca ihtiyacınız kalmayabilir. Etrafınızda bulunan aile veya arkadaşlarınızdan araba almak için borç para alabilirsiniz. Tabi bunu tercih etseniz dahi günün birinde o parayı geri ödemeniz gerekecektir. Bu konuda sizin için bir sıkıntı olacaktır.

Bir diğer seçenekte Çözüm Tasarruf tarafından sizlere sunulan taşıt alma yöntemlerini tercih etmek olacaktır. Firma olarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek ve kredisiz araba alabilmeniz için Önce gel erken al paketi, Kolay başlangıç paketi, Kısa yol paketi, Zaman Kazandıran Paket gibi seçenekler size sunulmaktadır. Bu fırsat paketlerinden size uygun olanı tercih ederek istediğiniz arabaya rahatça sahip olmanız mümkün olacaktır.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf tüm motorlu taşıt almak isteyenlere Taşıt Tasarruf Finansmanı konusunda hazırladıkları sistemle yardımcı olmaya çalışıyor. Bu yöntemini kullanarak araç sahibi olmak için öncelikle bütçenize karar vermelisiniz. Ardından aylık maksimum ne kadar ödeme yapabileceğinize karar vermelisiniz. Bu yöntemin içerisinde sizden peşinat talep edilmemektedir. Yani isterseniz peşin ödeme yapabilir istemezseniz yapmayabilirsiniz.

Buna da karar verdikten sonra özel olarak hazırlanan paketlerden birisini tercih edebilir ve hayalini kurmuş olduğunuz araca sahip olabilirsiniz. Bu sistem size birçok avantaj sağlamaktadır. Faiz farkı veya vade farkı ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ödeme planını kendiniz hazırlayacağınız için ödeme konusunda hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Ara ödeme veya peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Birçok avantaj sahip olan bu sistemden faydalanmak için Çözüm Tasarruf şubelerini ziyaret edebilir ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.