Ev sahibi olmanın her geçen gün zorlaştığı günümüz ekonomik şartlarında insanların farklı alternatifler aradığını söylemek mümkündür. Konut kredisi alıp bitmek bilmeyen vade süreleriyle onu geri ödemek yerine faizsiz, peşinat zorunluluğu olmayan ve ek masraflardan yoksun bir ekonomik destek arayanlar için en uygun seçenek Çözüm Tasarruf olmaktadır.

Çözüm Tasarruf sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma şansını elde edebilirsiniz. Tüketicilerin ekonomik durumlarına uygun seçeneklere katılmasını mümkün kılan bu sistemde ekonomik olarak zorlanma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Gelin hep birlikte, Çözüm Tasarruf’un nasıl Konya’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunduğundan bahsedelim!

Konya’da Nasıl Ev Alabilirim?

Konya; Türkiye’nin nüfusu en fazla olan şehirleri arasında bulunmaktadır. Hem sanayi hem de tarım kenti olmasıyla dikkat çeken bu şehir; yılın her döneminde göç almaktadır. Bunun yanı sıra, Konya’daki üniversite öğrencilerinin sayısı bir hayli fazladır. Bu noktada, Konya’ya gelen herkesin kiralık veya satılık ev ihtiyacı bulunmaktadır.

Konya kiralık ev fiyatlarının semtine ve evin niteliklerine göre değiştiğini söyleyebiliriz. Kiralık ev fiyatları genel olarak 450 TL’den başlayarak 4 bin TL’ye kadar uzanmaktadır. Evlerin eşyalı olması ve lüks şartlar sunmasına göre fiyatlarının da artması söz konusudur. Bunun yanı sıra, Konya satılık ev fiyatlarının 300 bin TL’den başlayarak 13 milyon TL’ye kadar uzanması mümkündür. Evlerin villa tipinde olması veya klasik daire özelliklerine sahip olması; fiyatların değişmesini doğrudan etkilemektedir. Sonuç olarak, Konya’da kiralık veya satılık ev sahibi olmanın bir hayli zor olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada, Konya’da yaşayanların ekonomik destek alma zorunlulukları vardır.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Konya’da ev sahibi olmak istiyorsanız ve elinizde yeterli miktarda birikiminiz yoksa tercihiniz Çözüm Tasarruf olmalıdır. Bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayan Çözüm Tasarruf; bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. Çözüm Tasarruf Konya şubesi; Beyazıt Mah, Sultan Cem Caddesi No:9/A Selçuklu adresinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, 0332 3214041 numarası üzerinden Çözüm Tasarruf ile temas kurabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf; adından da anlaşılacağı üzere gerçek anlamda tasarruf yaparak tüketicilerin kısa sürede ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Serbest ve sıra tespitli tasarruf yöntemi gibi iki farklı seçenek bulunmaktadır. 2019 yılının Ekim ayında kurulan Çözüm Tasarruf; serbest tasarruf yöntemiyle tüketicilerin aylık ödeme tutarlarını kendilerinin belirlemesini sağlamaktadır. Bu noktada, tüketicilerin sabit veya teslimattan sonra artan taksit tutarlarıyla aylık ödemelerini yapması gündeme gelmektedir. Bunun yanı sıra, sıra tespitli tasarruf yönteminde ise tüketicilerin aylık bütçelerine en uygun ödeme grubuna katılması söz konusu olmaktadır. Sıra tespiti sayesinde her ay bir tüketicinin ev sahibi olmasını sağlayan bu sistem; faizsiz, peşinatsız ve ek ödemesiz ev sahibi olmanın yollarını sunmaktadır.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.