1) FİNANSMAN BEDELİ CEBİNE GÖRE

Müşterilerimiz finansman bedeli’nin tamamını başlangıçta peşin ödeyemeyeceği durumlarda: Toplam tahakkuk eden Finansman Bedeli’nin %40’ını başlangıçta, %60’ını da teslimat zamanında öder.

Avantajlar:

 1. Finansman Bedeli toplamından teslimat zamanına bırakılan %60’lık miktar taksitlendirilmediği için teslimat zamanı aksamamaktadır. Kalan bu %60’lık Finansman Bedeli teslimatta müşteriden nakit olarak ya da alacağı miktardan tahsil edilir.
 2. Finansman Bedeli Cebine Göre Kampanyası’nda, müşterilerimiz isterse yazıldığı tarihte peşinat vererek teslimatını daha erken alma imkanına sahiptir.
 3. Finansman Bedeli Cebine Göre Kampanyası’nda müşterilerimiz %40 Finansman Bedeli ödediyse ve ayrıca peşinat da verip erken teslimattan faydalanmak istiyor fakat yazıldığı gün bu peşinatı veremiyorsa kampanyaya yazıldığı günden itibaren 60 gün içerisinde peşinat getirmesi durumunda, yazıldığı gün peşinat vermiş sayılarak hiçbir kaybı olmadan son teslimat tarihini çok daha erkene çekebilir.

Tasarruf Planı Koşulları:

 1. Sadece Bireysel Tasarruf Finansmanı ürünlerinde geçerlidir.
 2. Tasarruf Planımız sadece konut ve taşıt ürünleri için geçerlidir.
 3. Tasarruf Planımızdan peşinatlı ve peşinatsız olarak faydalanabilirsiniz.

 

2) AYRILSANIZ DA KAYBETMEYİN 

Ayrılsanız da Kaybetmeyin Kampanyası kapsamında, müşterinin yatırmış olduğu ödemeler (toplam taksit + varsa peşinat + varsa ara ödeme) ile birlikte bu ödeme miktarı üzerinden %10 Katkı Payı müşteriye iade edilmektedir.

Avantajlar:

 1. Ayrılmada Katkı payı: Herhangi bir sebeple ayrılmak isteyen müşterilere, tamamen karşılıksız olarak yapılan ödemedir. Geri ödemesi kesinlikle söz konusu değildir.
 2. Projesine devam etmek istemeyen müşterinin iadesi dilekçe imzaladığı tarihten itibaren, Finansman Bedeli haricindeki tüm miktar 80 gün sonra iade edilir.

Koşullar:

 1. Sadece Bireysel Tasarruf Finansmanı ürünlerinde geçerlidir.
 2. Ayrılsanız da Kaybetmeyin Kampanyası’ndan faydalanmak için müşterimizin projeye başladığı tarihten itibaren ilk 10 ay düzenli (sıralı) taksit ödemesi yapma koşulu bulunmaktadır.

 

3) ARA TESLİMAT 

Müşterimiz proje başlangıç tarihinden itibaren düzenli ödeme koşulu ile (10. taksit ve sonrasında) hangi ayda ara teslimat almak isterse: Toplam taksit + varsa peşinat + varsa ara ödeme ve bu miktarın toplamı üzerinden %10 Katkı Payı ile birlikte yatırdığı taksit kadar da bizden ilave edilerek ara teslimat alabilir.

Avantajlar:

 1. Müşterimizin teslimatta fazladan aldığı taksitler, teslimat öncesindeki son taksit miktarı üzerinden borçlandırılır.
 2. Ara teslimat almak isteyen müşterinin ödemesi, dilekçe imzaladığı tarih baz alınarak 80 gün sonra gerçekleştirilecektir.
 3. Ara teslimat almak isteyen müşterilere, tamamen karşılıksız olarak yapılan ödemedir. Geri ödemesi kesinlikle söz konusu değildir.)

Koşullar

 1. Ara teslimat alan müşterimizin kampanyadan faydalanması için konut ya da araç alma şartı bulunmaktadır.
 2. Sadece Bireysel Tasarruf Finansmanı ürünlerinde geçerlidir.
 3. Ara teslimatta Finansman Bedeli iadesi söz konusu değildir.
 4. Ara teslimattan faydalanmak için müşterimizin projeye başladığı tarihten itibaren ilk 10 ay düzenli (sıralı) taksit ödemesi yapma koşulu bulunmaktadır.

 

4) TESLİMAT DESTEĞİ 

Müşterilerimizin bazıları erken vadede, bazıları ise orta vadede teslimat almaktadır. Bu durumda müşterilerimize, ev/araba fiyatları artışına karşı teslimatta destek olmak amacıyla uygulanan bir kampanyadır.

Teslimatta destek oranları aşağıdaki gibidir.

a) 13. taksit ile 19. taksit arasında teslimatı gelen müşterilere, proje bedeli üzerinden %5 destek verilmekte ve bu miktar teslimat sonrası kalan taksitlerinin üzerine eşit bir şekilde eklenmektedir. (Sağlanan destek üzerinden Finansman Bedeli alınmamaktadır.)

b) 20. taksit ile 29. taksit arasında teslimatı gelen müşterilere, proje bedeli üzerinden %10 destek verilmekte ve bu miktar teslimat sonrası kalan taksitlerinin üzerine eşit bir şekilde eklenmektedir. (Sağlanan destek üzerinden Finansman Bedeli alınmamaktadır.)

c) 30 taksit ile 39. taksit arasında teslimatı gelen müşterilere, proje bedeli üzerinden %15 destek verilmekte ve bu miktar teslimat sonrası kalan taksitlerinin üzerine eşit bir şekilde eklenmektedir. (Sağlanan destek üzerinden Finansman Bedeli alınmamaktadır.)

d) 40. taksit ve sonrasında teslimatı gelen müşterilere, proje bedeli üzerinden %20 destek verilmekte ve bu miktar teslimat sonrası kalan taksitlerinin üzerine eşit bir şekilde eklenmektedir. (Sağlanan destek üzerinden Finansman Bedeli alınmamaktadır.)

Avantajlar:

 1. Teslimat döneminde sağlanan bu destek tutarı üzerinden Finansman Bedeli farkı alınmamaktadır.
 2. Peşinat farkı ve geçmiş taksit farkları da alınmamaktadır.
 3. Müşterinin desteği hak ettiği ayda teslimatı ertelenmemektedir.
 4. Sağlanan destek, teslimat sonrası taksitlere eşit bir şekilde eklenmektedir.

Koşullar:

 1. Sadece Bireysel Tasarruf Finansmanı ürünlerinde geçerlidir.
 2. Teslimat desteği alan müşterimizin kampanyadan faydalanması için konut ya da araç alma şartı bulunmaktadır.
 3. Teslimatta Destek Kampanyası’ndan faydalanmak için müşterimizin projeye başladığı tarihten itibaren ilk  10 ay düzenli (sıralı) taksit ödemesi yapma koşulu bulunmaktadır.

 

5) BEKLEDİĞİNİZE DEĞECEK 

 • Teslimat tarihi gelmiş müşterimiz istediği evi ya da arabayı eğer 6 ay içerisinde bulup alamadıysa, 6 ay sonra Beklediğinize Değecek Kampanyası’ndan yararlanabilir.
 • Müşterimizin teslimat ayı gelmiş fakat 6 ay içerinde istediği evi ya da arabayı bulamadığı için alamadıysa müşterimizden teslimatta haciz ve ekspertiz masrafı alınmayacaktır.

Avantajlar:

 1. Haciz ve ekspertiz masrafının hiçbir şekilde geri ödemesi bulunmamaktadır.

Koşullar:

 1. Ara teslimat alan müşterimizin kampanyadan faydalanması için konut ya da araç alma şartı bulunmaktadır.
 2. Sadece Bireysel Tasarruf Finansmanı ürünlerinde geçerlidir.

 

Genel Notlar:

 • Müşterilerimiz kampanyalardan kendi istediğini ya da istediklerini veya hepsini birden birleştirerek kullanabilir.
 • Bu kampanya, yeni kayıt olan müşterilerimiz için ve 31.05.2021 tarihine kadar geçerlidir.
Hemen Başvurun, Sizi Arayalım.