İzmir, Türkiye’nin batısında, son yıllarda oldukça batılı ve modern hale gelen modern bir şehirdir.İzmir ili, çok sayıda popüler ve seçkin tatil beldesine ev sahipliği yapıyor ve birçok varlıklı aile yaz tatillerini için lüks yazlık evlerini kullanıyor. İzmir’in şehir merkezinde oturan birçok aile yeşil bir alanda yaşamayı tercih ederek taşınmayı tercih etti..

İzmir’in merkezi bölgeleri oldukça yüksek katlı bloklarla inşa edildi. Kentin eteklerinde, ünlü uluslararası mağazalara, sinemalara ve diğer eğlence tesislerine ev sahipliği yapan büyük alışveriş merkezi ile arzu edilen Bornova gibi yeni modern banliyöler bulunur. Bornova, Bornova’da bulunan büyük Ege Üniversitesi ile anaokulundan üniversiteye kadar bazı mükemmel eğitim olanaklarına ve hepsi Bornova’yı ve tüm yıl yaşamak için mükemmel bir alan ve mülk yatırımı için ideal bir alan haline getiren bazı mükemmel tıp kurumlarına ev sahipliği yapıyor.

İzmir’de mülk satın almak istiyorsanız, önce satın almak istediğiniz alanı seçmeden önce bütçenize karar vermelisiniz, çünkü İzmir’deki emlak fiyatları her bölgeye büyük ölçüde değişmektedir, Çeşme ve Alaçatı daha yüksek fiyat etiketleri, Kuşadası mülkü bazı belirli alanlarda pazarlık fiyatlarından alınabilir. İzmir’in merkezi bölgelerinde de modern lüks mülklerle birlikte fiyatlar daha yüksek fiyatlara yönlendiriliyor.

İzmir’de satılık konaklama, Alaçatı, Çeşme ve Kuşadası’ndaki lüks sahil evleri ile yatırımcıların çoğu alanda mükemmel kira getirisi sağlar ve en yüksek kira gelirini elde eden merkezi alanlar ile yıl boyunca gelirlerin günlük yaşam için daha uygun olduğu düşünülürse, bu iki alan da her gün mükemmel olanaklara sahip olduğu için Çeşme ve Kuşadası’nda satılık emlaklar.

Tüm bu bölgeler ve İzmir ilindeki diğerleri, hem Türk hem de denizaşırı alıcıların, İzmir’de kalıcı yaşam veya yatırım amacıyla satılık mülklerini yakaladığı gayrimenkul noktaları olduğunu kanıtlamaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü?

Hayalinizdeki evi İstanbul, Antalya, İzmir gibi şehirlerden faizsiz kira öder gibi satın alabilirsiniz. İzmir’de kira öder gibi ev sahibi olmak için öncelikle sahip olmak istediğiniz mülkü seçin. Sonra her ay ne kadar ödeme yapabileceğinizi kararlaştırın.

Çözüm Tasarruf kredi faiz ödemeden mülk sahibi olabileceğiniz bir sistemdir. 360 aya kadar taksit imkanı sunan Çözüm Tasarruf, ister peşinatlı ister peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz bir tasarruf şirketidir. 18 yaşını doldurmuş olmanız bu sisteme dahil olmak için yeterlidir. Sabit geliriniz varsa erken yaşta da ev sahibi olabilirsiniz.

Vade farksız ev sahibi olmanıza olanak sağlayan sistemde; Çözüm Tasarruf ödeme seçeneklerinden herhangi birine dahil olmanız mümkündür. Çözüm Tasarruf danışmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.