Binlerce yıllık tarihi, gelenekleri ve halkının sıcaklığı ile kıtaların her iki tarafında bulunan muhteşem şehir sizi ağırlar. İstanbul’da iki ana emlak yatırımı türü vardır: saf yaşam tarzı veya saf yatırım, biri ya da diğeri arasında seçim yapmak için güçlü nedenler vardır. Bununla birlikte, çoğu İstanbul emlak alıcısı, hem gayrimenkul hem de İstanbul’daki gayrimenkulün sunduğu yüksek sermaye getirileri tarafından cazip olan ikisi arasında ideal karışımı arar.

Gereksinimleriniz ne olursa olsun, kriterlerinizi, bütçenizi ve kişisel yaşam tarzınızı göz önünde bulundurarak sizi İstanbul’daki ideal gayrimenkulünüze yönlendirebilir.

Türkiye heyecan verici gayrimenkul fırsatları ile gerek bizi gerekse yabancı alıcıları cezp ediyor. Yüksek kalitede inşaatçılık ile tasarlanan yaşam alanları hem lüks hem de rahat yaşama uygun olarak tasarlanmaktadır. İster bir aile kurmak için ister yatırım yapmak için ülkenin dilediğiniz yerinden mülk satın alabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş her birey yetişkindir ve sabit bir geliri varsa elbette ev sahibi olabilir. Özellikle büyük şehirlerde mülkünüz varsa her yıl neredeyse %7 değer artışına sahip olursunuz.

Peki, İstanbul gibi büyük bir şehirde kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü? Evet, mümkündür. Nasıl mı? Dilerseniz size İstanbul’da ev sahibi olmak için nelere sahip olmanız gerektiğin dair sizleri bilgilendirelim.

30 yılı aşkın süredir banka kredilerine alternatif faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz faizsiz tasarruf şirketleri bulunmaktadır. İstanbul’da ev almak üstelik kredi alarak büyük faizleri beraberinde getiriyor. Biz size peşinatsız ve faizsiz ev alabileceğiniz bir sistemi sunacağız. Çözüm Tasarruf sizi kefil, faiz, ekstra ödemelerden kurtarır. Çözüm Tasarruf faizsiz, ekstra masrafsız ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 360 aya kadar vade süresi veren Çözüm Tasarruf en uzun vade süresi veren finans sistemidir.

Çözüm Tasarruf avantajlarına kısaca değinmek gerekirse; faizsiz bir sistemde ödeme tutarlarınızı kendiniz belirleyerek 360 aya kadar taksit imkânı ile ev sahibi olabilirsiniz. İsterseniz peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

İstanbul büyük bir şehirdir ve mevcut mülk türü her bölgeye göre değişebilir, ancak ailelere ve bireylere hitap eden yenilikçi lüks kompleksler geliştirme eğilimi olmuştur. Bu markalı projeler genellikle yerinde spor salonları, kaplıcalar, alışveriş merkezleri ve restoranlar içerir. Yüzme havuzları ve yapay göller de öne çıkan özelliklerdir. Faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve taksitle ev ve araba alma fırsatı sunan Çözüm Tasarruf resmi sitesi aracılığı ile Çözüm Tasarruf danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.