Tasarruf finans sektörüne iddialı bir giriş yapan Çözüm Tasarruf, Türkiye’nin her bölgesine yayılmış 36 şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye başladı. Tasarrufun, kollektif bilincin ön planda olduğu firmamızın temelinde insana ve insani değerlere yatırım her zaman ön plandadır. Bu sebeple çalışma arkadaşlarımızla “Çözüm Tasarruf İnsan Değerleri” departmanı üzerinden iletişim kuruyor, bütün Türkiye’de büyümeyi hız kesmeden devam ettirerek Çözüm Tasarruf ailesini genişletmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İnsan Değerleri’nde misyonumuz; şirketimizin hedefleri ve değerleri doğrultusunda stratejileri geliştirmek, çalışan verimliliğini artırarak yetkin, motivasyonu ve bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak şirketimizin gelişmesine katkıda bulunmaktır. İnsan değerleri stratejimiz ise, birlikte çalışan, sürekli gelişen, verimli, motivasyonu ve bağlılığı yüksek, bir iş gücü oluşturmaktır.

Çözüm Tasarruf’un mevcut 36 şubesi ile birlikte önümüzdeki dönemde açılacak diğer şubelerinde yer alarak Çözüm Tasarruf Ailesi’nin bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki mail adresleri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.