Konut kredisinde sunulan yüksek faiz oranları bu yöntem üzerinden ev sahibi olmayı zor hale getirmektedir. Bu nedenle ev sahibi olmak isteyen kişilerin günümüzdeki gözdesi Çözüm Tasarruf tarafından sunulan kira öder gibi ev sahibi olma uygulamasıdır. Bu yöntem üzerinden hayalini kurduğunuz konutu faizsiz ve peşinatsız olarak satın alabilir, ev sahibi olma hayalini gerçeğe çevirebilirsiniz. Ev kiralarından kurtulmanıza olanak sağlayan bu sistem, düşük taksit tutarları üzerinden kendi evinizi taksitle satın almanıza olanak sağlar. Bu bakımdan diğer yöntemlerden çok daha basit ve hızlı olarak sonuç verdiğini belirtmek gerekir.

Hatay’da Nasıl Ev Alabilirim?

Çözüm Tasarruf sisteminde ülkenin herhangi bir şehrinden istediğiniz evi satın alma özgürlüğüne sahip olursunuz. Hatay’da kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerinde buna bağlı olarak konut seçimi yapması yeterli olacaktır. Kendi bütçenize uygun evi seçtikten sonra Çözüm Tasarruf ekibine başvurmanız yeterlidir. Satın alacağınız evin peşinat ve taksit ödeme tutarına siz karar verirsiniz. Bu bakımdan özgür bir ödeme tablosu oluşturulmakta olup, aylık giderlerinize etki etmeyecek bir plan oluşturma hakkına sahip olursunuz.

Her açıdan konut almayı kolay hale getiren bu sistem Hatay’da istediğiniz evi sizin planlayacağınız ödeme yolları üzerinden ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Satın alacağınız evin ikinci el veya sıfır olmasının herhangi bir önemi yoktur. Aynı zamanda evin konumu, özellikleri ve diğer durumlarında herhangi bir öneminin bulunmadığını belirtmek gerekir. İstediğiniz evi seçmenize olanak sağlayan bu sistem Hatay’da ev sahibi olmak isteyenler için pek çok avantajı peşinde getirmektedir.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Taksitle ev alma sisteminde kişinin bütçesi hesaba katılarak buna uygun bir ödeme profili oluşturulmaktadır. Her bütçeye uygun bir planın oluşturulmasına imkan tanıyan bu sistem faizsiz ev almayı mümkün hale çektiğinden dolayı evi daha düşük ücrete getirme hakkına sahip olursunuz. Aynı zamanda sistemin diğer sunduğu avantaj ise ara ödeme zorunluluğuna sahip olmamasıdır. Ara ödemeler müşterinin kendi isteğine bağlı olup, dilerseniz ara ödeme yaparak ödemenin daha erken tarihlerde bitmesini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak peşinat tutarı, taksit tutarı ve daha fazlası da müşteri tarafından belirlenecek konular arasında yer alır.

Çözüm tasarruf iki farklı tasarruf planı sunar. Buna göre peşinat, ara ödeme ve taksitleri kendi bütçenize bağlı olarak rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf planında tasarruf hedefiniz belirlenerek katılımcı gruptaki sıra tespitinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde konut alımındaki hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Serbest tasarruf planında ise aylık tasarruf tutarı ve tasarruf hedefinizi belirleyerek teslim tarihini en başından belirleyebilirsiniz. Belirlenen teslim tarihleri sistem güvencesi altındadır. Süreç içinde tasarruf planınızda ve teslim tarihinde herhangi bir değişiklik olmaz. Çözüm Tasarruf sistemi uzman kadrosu ve imzaladığınız sözleşmeye yönelik şartların yerine getirilmesine neden olur.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.