Faizsiz ev almak insanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Faizsiz ev almak için size Çözüm Tasarruf tarafından sunulan tasarruf seçeneklerden birisini tercih etme şansı sunuluyoruz. İsterseniz bireysel çözümleri tercih edebilir isterseniz ticari çözümlere yönelebilirsiniz. Sadece konut değil sizlere arsa, taşıt ve ihtiyaç içinde farklı finansman seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede faiz ödemeden ihtiyacınız olan yatırımı yapma şansını sunmuş ve bankadan çekilecek krediye yüksek vade farkı bedelini ödemeden, rahat ödeme koşullarını tercih ederek ev alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Faizsiz Ev Almak İsteyenlere Müjde

Faizsiz ev almak istiyorum ne yapmam gerek diyorsanız ilk olarak doğru seçimi yapmanız gerekiyor. Sektörde bu yöntemle ev sahibi yapan firmalar bulunuyor Çözüm tasarrufta bu firmalardan birisi olarak sizlere en doğru faizsiz ev alma imkanını sunuyor. Bireysel seçimler için arsa, konut, ihtiyaç ve taşıt finansmanı firma tarafından size sunuluyor.

Ülkemizin herhangi bir yerinde bu ihtiyaçlarınızdan birisini karşılama şansı sizlere sunuluyor. Bu tercihlerden herhangi bir tanesini yaparak iletişime geçebilirsiniz. Sizden hiçbir fark alınmayacak olması büyük bir avantaja sahip olmanız anlamına geliyor. Tabi bununla birlikte giriş ücreti peşin olarak ödemeniz gerekiyor. Bu alınacak ihtiyacın bedeline göre oransal olarak farklılık gösteriyor. Bu ödemeyi yaparak faizsiz sunulan koşullardan birisini tercih etmeniz mümkün oluyor.

Çözüm Tasarruf’dan Konut Tasarruf Finansmanı

Faizsiz ev alma yöntemleri arasında seçim yapmak için başvuracağınız noktalardan birisi Çözüm Tasarruf olacaktır. Konut tasarruf finansmanı yöntemi ile müşterilerine evlerine faiz ödemeden, peşinat ödemesi yapmadan, ara ödeme zorunluluğu olmadan ev alma fırsatı veriyorlar.

Öncelikle ilk adım olarak bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Ardından aylık ödeyebileceğiniz maksimum limiti belirlemeniz gerekiyor. Bu limit aylık aile gelirinizin yarısını geçmeyecek olmasına dikkat etmelisiniz. Peşinat veya ara ödeme yapıp yapmayacağınıza karar vermelisiniz. Ardından tasarruf planı arasından tercihinizi yapmalısınız. Bunun için firma sizlere sıra tespitli tasarruf programı ve serbest tasarruf planı yöntemlerini sunuyor. Bu iki seçenek arasından size uygun olanı tercih ederek ülkenin herhangi bir yerinde olan evi alma şansı sunuluyor. Bu yöntemleri kullanarak sizlerde firmamızla iletişime geçerek uygun bir şekilde ihtiyacınız olan eve sahip olma şansına sahip oluyorsunuz.

Çözüm Tasarruf ile Faizsiz Ev Almanın Avantajları

Çözüm Tasarruf tarafından faizsiz ev almak için sunulan yöntemler ile birçok avantajdan yararlanma imkanınız var. Bu sayede hiç paranız olmasa dahi düzenli geliriniz ile ev sahibi olmanıza imkan verilmektedir. Bu imkan size birçok avantaj sağlamış oluyor. Sağlanan avantajlar arasında evin erken bir tarihte teslim edilmesi, indirimli çalışma bedelini kullanma, size özel bir paket tercihini yapma, tasarruf tutarınız kadar ödeme yapma imkanı ve size özel bir farklı tasarruf planı tercih etme şansınız var. Bu yöntemlerden herhangi bir tanesini tercih ettiğiniz anda bu avantajlar sizin için otomatik olarak işlenmiş oluyor. Şirket olarak sizlere bu avantajları sunarak ihtiyacınız olan hayalini kurmuş olduğunuz eve sahip olma şansı sunuyoruz.

Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Faizsiz ev kredisi almak için başvuracağınız yer ülkemizde ki finansal kuruluşlar değildir. Katılım bankaları dahil olmak üzere hiçbir banka sunmuş olduğu kredi için sıfır faiz imkanı sunmamaktadır. Çünkü yapıları gereği paraya para kazandırmak felsefesine sahip oldukları için bunu yapmaları doğru olmayacaktır.

Ancak Çözüm Tasarruf olarak müşterilerimize sadece bir ön ödeme yaparak ev sahibi olma şansı sunuyoruz. İstediğiniz vade seçeneğinden birisini tercih ederek istediğiniz herhangi bir evi, arabayı veya arsayı faiz farkı ödemeden almanız mümkün olmaktadır. Bunu karşılamak isteyen her aile vade farkı ödemek zorunda kalmadan, kendi gelir durumuna göre belirleyeceği vade seçeneği ile ev sahibi olma şansına sahip olmaktadır. Bu yöntem dışında hiçbir şekilde bir banka veya finansman kuruluşuna başvurarak faizsiz ev almanız mümkün olmayacaktır.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.