Faizsiz Ev Almak

Faizsiz ev alma yöntemi ile geleneksel konut kredilerine göre çok daha uygun koşullarda ev alınabilir. Genel olarak akla ilk olarak geleneksel yöntemlerle kredi çekerek ev alma fikri gelse de, Konut Tasarruf Finansmanı ile faizsiz ev alma yöntemi çok daha düşük maliyetleri olduğu için giderek daha da yaygınlaşıyor.

Detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilir veya sayfanın sonundaki formu doldurarak müşteri temsilcimiz tarafından aranarak detaylı bilgilendirilebilirsiniz.

Konut dışında; faizsiz taşıt kredisi, arsa ve faizsiz ihtiyaç kredisi için de farklı finansman seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede faiz ödemeden ihtiyacınız olan yatırımı yapma şansını sunmuş ve bankadan çekilecek krediye yüksek vade farkı bedelini ödemeden, rahat ödeme koşullarını tercih ederek ev alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Faizsiz ev kredisi almak için başvuracağınız yer ülkemizdeki finansal kuruluşlar değildir. Katılım bankaları dahil olmak üzere hiçbir banka sunmuş olduğu kredi için sıfır faiz imkanı sunmamaktadır.

Faizsiz ev kredisi alabileceğiniz yerler yeni nesil finans şirketleridir. Çözüm Tasarruf olarak

Ancak Çözüm Tasarruf olarak müşterilerimize sadece bir ön ödeme yaparak ev sahibi olma şansı sunuyoruz. İstediğiniz vade seçeneğinden birisini tercih ederek istediğiniz herhangi bir evi, arabayı veya arsayı faiz farkı ödemeden almanız mümkün olmaktadır. Bunu karşılamak isteyen her aile vade farkı ödemek zorunda kalmadan, kendi gelir durumuna göre belirleyeceği vade seçeneği ile ev sahibi olma şansına sahip olmaktadır. Bu yöntem dışında hiçbir şekilde bir banka veya finansman kuruluşuna başvurarak faizsiz ev almanız mümkün olmayacaktır.

Çözüm Tasarruf ile Faizsiz Ev Almanın Avantajları

Çözüm Tasarruf tarafından faizsiz ev almak için sunulan yöntemler ile birçok avantajdan yararlanma imkanınız var. Bu sayede hiç paranız olmasa dahi düzenli geliriniz ile ev sahibi olmanıza imkan verilmektedir. Bu imkan size birçok avantaj sağlamış oluyor. Sağlanan avantajlar arasında evin erken bir tarihte teslim edilmesi, indirimli çalışma bedelini kullanma, size özel bir paket tercihini yapma, tasarruf tutarınız kadar ödeme yapma imkanı ve size özel bir farklı tasarruf planı tercih etme şansınız var. Bu yöntemlerden herhangi bir tanesini tercih ettiğiniz anda bu avantajlar sizin için otomatik olarak işlenmiş oluyor. Şirket olarak sizlere bu avantajları sunarak ihtiyacınız olan hayalini kurmuş olduğunuz eve sahip olma şansı sunuyoruz.

Faizsiz Ev Kredisi Örnek Hesaplama Tablosu

100 bin tl faizsiz ev kredisi için hesaplama tablosu

Faizsiz Ev Alma Şirketleri

Faizsiz ev almak istiyorum ne yapmam gerek diyorsanız ilk olarak doğru seçimi yapmanız gerekiyor. Öncelikle BDDK süreci sonrası devlet güvencesine giren bu firmalara artık müşteriler daha güvenle yaklaşıyor. Çözüm Tasarruf BDDK onayını alan ilk firmalardan biri olmayı amaçlayan Çözüm Tasarruf bu anlamda da güvenebileceğiniz bir şirkettir. Sektörde bu yöntemle ev sahibi yapan bizim dışımızda da firmalar bulunuyor. Eğer farklı bir firma tercih etmeyi düşünürseniz BDDK süreçlerini soruşturmanız faydalı olacaktır.

Çözüm Tasarruf da bu firmalardan birisi olarak sizlere olabilecek en uygun koşullarda faizsiz ev alma imkanını sunuyor. Bireysel seçimler için arsa, konut, ihtiyaç ve taşıt finansmanı firma tarafından size sunuluyor.

Ülkemizin 7 bölgesinde de şubeleri olan Çözüm Tasarruf’a her yerden ulaşabilirsiniz..

Faizsiz Ev Alma BDDK Yasası

BDDK yasası ile bu şirketler devlet güvencesi ile hizmet vermektedir. Bu bağlamda müşteriler garanti altına alınmış ve denetlemeler yasal yollarla sıkılaştırılmıştır. BDDK yasası süreci Mart 2021’de başlamış ve devam etmektedir. Çözüm Tasarruf olarak yakın zamanda BDDK onayını alarak bu konuda tescilli ilk şirketlerden biri olmayı amaçlıyoruz

Faizsiz Kira Öder gibi Ev Sahibi Olmak

Kredisiz ve faizsiz Konut Tasarruf Finanasmanı sistemi ile kira öder gibi ev sahibi olursunuz. 700 TL’den başlayan taksitler alacağınız evin tutarına göre artar. Peşinat, finansman bedeli ve vade sayısı gibi değişkenler sizin mali durumunuza göre dengelenerek belirlenir. Sonuç olarak geleneksel kredilere göre çok daha uygun tutarlarda evinize kavuşur, kira ödemek yerine kira öder gibi evinizin taksitlerini ödersiniz.

Çözüm Tasarruf’dan Konut Tasarruf Finansmanı

Faizsiz ev alma yöntemleri arasında seçim yapmak için başvuracağınız noktalardan birisi Çözüm Tasarruf olacaktır. Konut tasarruf finansmanı yöntemi ile müşterilerine evlerine faiz ödemeden, peşinat ödemesi yapmadan, ara ödeme zorunluluğu olmadan ev alma fırsatı veriyorlar.

Öncelikle ilk adım olarak bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Ardından aylık ödeyebileceğiniz maksimum limiti belirlemeniz gerekiyor. Bu limit aylık aile gelirinizin yarısını geçmeyecek olmasına dikkat etmelisiniz. Peşinat veya ara ödeme yapıp yapmayacağınıza karar vermelisiniz. Ardından tasarruf planı arasından tercihinizi yapmalısınız. Bunun için firma sizlere sıra tespitli tasarruf programı ve serbest tasarruf planı yöntemlerini sunuyor. Bu iki seçenek arasından size uygun olanı tercih ederek ülkenin herhangi bir yerinde olan evi alma şansı sunuluyor. Bu yöntemleri kullanarak sizlerde firmamızla iletişime geçerek uygun bir şekilde ihtiyacınız olan eve sahip olma şansına sahip oluyorsunuz.

Siz de hemen sayfanın sonundaki formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.