Faizsiz araba almak herkesin hayal kurduğu bir yöntemdir. Ancak bunu gerçekleştirmek için öncelikle doğru adımları atmak gerekiyor. Çözüm Tasarruf olarak bu noktada müşterilerimize faizsiz araba alma imkanı sunuyoruz. Bu imkanı değerlendirmek için alacağınız aracın bedelinin tamamını ödemek zorunda değilsiniz. İstediğiniz ödeme planını hazırlayarak, ödeme limitinize göre faiz ödemeden, peşinat ya da ara ödeme yapmadan arabanızı faizsiz almanızı mümkün kılıyoruz.

Bunun için gerekli finansman altyapısının sağlanmış olmasından dolayı tek yapmanız gereken bütçenizi belirleyip, alacağınız araca karar verdikten sonra başvuru yapmanız olacaktır. Taşıt kredisine başvuru yapmak, etrafınızdan borç para almak yerine bu yöntemi kullanarak faizsiz araba sahibi olmanız mümkün kılınmaktadır.

Faizsiz Araba Almanın Yeni Yolu

Faizsiz araba almanın birçok farklı yöntemi vardır. İlk olarak kendi birikiminizi yapmak olacaktır. Tabi bu aylık gelir miktarınıza göre çok uzun bir vadeye yayılabilir. Almak istediğiniz araca göre süre farklılık gösterebilir. Eğer imkanınız varsa etrafınızda borç para alacak insanlardan yardım alabilirsiniz. Tabi bunu alırken ne kadar sürede ödeyebileceğiniz de dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer ödeme imkanınız olmayacaksa aldığınız araçtan kısa sürede vazgeçebilirsiniz. Bir başka faizsiz araba almanın yolu da Çözüm Tasarruf tarafından sunulan taşıt tasarruf finansmanı sistemine dahil olabilirsiniz. Taşıt tasarruf finansmanı sayesinde istediğiniz arabayı peşinatlı veya peşinatsız küçük taksitlerle alma fırsatı bulabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf Taşıt Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf tarafından sunulan Taşıt Tasarruf Finansmanı ile istediğiniz her türlü arabayı alabilirsiniz. Öncelikli olarak bütçenizi belirlemelisiniz. Yani ne kadar değerinde bir araba alabileceğinize karar vermelisiniz. Ardından peşinat ödeyip ödeyemeyeceğinize veya ara ödeme yapıp yapamayacağınıza karar vermelisiniz. Bu iki durumda zorunlu değildir.

Bu finansman yönteminde diğer nokta size en uygun pakete karar vermeniz olacaktır. Önce gel erken al paketi, Kolay başlangıç paketi, kısa yol paketi, zaman kazandıran paket gibi seçimler şimdilik sunulmaktadır. Faizsiz araba kampanyaları ile bunlara yenileri eklenebilmektedir. Ardından tasarruf planına karar verilmelidir. Sıra Tespitli Tasarruf Planı ve Serbest Tasarruf Planı yöntemlerinden birisini tercih ederek istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Faizsiz Araba Alma Komisyon Oranları

Faizsiz araba almak isteyenlerin karşılaması gerekenlerden birisi de komisyon olacaktır. Firma bu konuda özel oranlarda aracın bedeline göre değişen komisyon oranları talep etmektedir. Bu bedel sizden peşin olarak alınarak finansman edilecek araba için sözleşmeye dahil edilmektedir. Bu oranı öğrenmek için firma ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Arabanın bedeli ne kadar artarsa sizin ödeyeceğiniz komisyon miktarı da o kadar yüksek olacaktır.

Çözüm Tasarruf ile Faizsiz Araba Almanın Avantajları

Faizsiz araba almanın avantajlarından yararlanmak için Çözüm Tasarruf tarafından sunulan finansman yöntemini kabul etmeniz gerekiyor. Bu sayede birçok avantajdan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Aracınıza hemen sahip olma şansınız var. Hiçbir ücret ödemeden bu imkandan yararlanabilirsiniz. Özel olarak sunulan indirimli çalışma bedeli ile araba alabilirsiniz. Her insan için özel tasarruf planları hazırlanmakta ve en uygun şekilde araç size sunulmaktadır. İstediğiniz aylık ödeme miktarına göre faizsiz uzun vadeli ödeme planları yapılmaktadır. Bu yöntemle amaçlanan başvuru yapacak olan herkese özel bir plan hazırlanarak, rahatça tasarruf ederek ödeme planı hazırlayıp istediğiniz araca sahip olma şansına sahip olabilmenizdir.

Siz de hemen 444 2 296 numaralı Çözüm Tasarruf detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir Faizsiz araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.