Çoğu ev alıcısı gibiyseniz, yeni bir ev satın almayı finanse etmek için bir ipoteğe ihtiyacınız olacaktır. Hak kazanmak için, iyi bir kredi puanına ve peşinat için nakit paraya sahip olmanız gerekir. Bunlar olmadan, ev sahipliğine giden geleneksel yol bir seçenek olmayabilir. Bununla birlikte, bir alternatif var: Çözüm Tasarruf finansmanı ile faiz yâda ipotek stresine girmeden ev sahibi olabilirsiniz.

Mevcut konut ve Pazar koşullarını düşündüğünüzde peşinatsız ve faizsiz bir ev sahibi olabilmek hayal gibi geliyor. Ancak değil! 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz tasarruf finansmanı şirketleri devlet denetiminde kendi sermaye güçleri ile birçok dar gelirli vatandaşa ev sahibi olma imkânı sunuyor.

Üstelik İstanbul’dan Van’a İzmir’den Erzurum’a kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına sunuyor.

Erzurum’da Nasıl Ev Alabilirim?

Her vatandaşımız barınma hakkına sahiptir ancak yıllarca kiracı oturmanın zorluğunu günümüzde hepimiz çok iyi biliyoruz. Toki gibi devlet kurumları uygun ödeme koşulları sunsa da kısıtlı daire ve fazla talep dengesi herkesin ev sahibi olmasına imkân vermiyor.

Burada devreye devlet denetimi ve güvencesinde hizmet veren faizsiz finansman şirketleri giriyor.  Erzurum’da satılık ev fiyatları ortalamasına bakarsak 200 bin Türk lirasından başlıyor. Kiralık ev fiyat ortalaması ise 700 Türk lirası, Çözüm Tasarruf finansmanı size her ay 700 Türk lirası gibi düşük taksitler ödeyerek ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.  .

Çözüm Tasarruf gibi faizsiz finansman şirketleri size birçok avantaj sunuyor.  Örneğin ödeme tutarınızı kendiniz belirlersiniz. Eğer peşinat yâda ara ödeme yapma şansınız yoksa sorun değil! Elbette erken teslimat için peşinatlı ödeme sistemleri de var.  Her zaman faizsiz bir sistemde hizmet verilmektedir.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Erzurum büyüyen ülke nüfusu ile değerlenen illerimizden biridir.  Buradan ister yatırım ister yerleşmek için ev sahibi olabilirsiniz.  Şuanda yabancı yatırımcıların gözleri dahi ülkemizde iken bizler bu konuda bizlerde fırsatları değerlendirmeliyiz.  Çözüm Tasarruf kira öder gibi küçük taksitler ile ev sahibi olmanızı destekleyen bir yapıya sahiptir.

Çözüm Tasarruf finansmanı birebir müşteri desteği ile sizlere sözleşme önce ve sonrasında en güvenli ulaşılabilir hizmeti verir. .

Çözüm Tasarruf Finansmanı sizleri borç batağına sokmadan, ipoteksiz ve faizsiz Erzurum gibi dilediğiniz ilde ev sahibi olma fırsatı sunar. Avantajları çok fazla ancak biz sizlere birkaçını yazalım;

  • Çok gerekmediği sürece kefil istemez. Faiz kesinlikle alınmaz, Ek masraflar çıkarmaz, vade tarihleri ve ödeme tutarına kadar size belirlersiniz.
  • Vade farksız Erzurum’da seçtiğiniz mülke sahip olmak için ister şube ziyareti yapar ister yüz yüze görüntülü telefon görüşmesi yapabilirsiniz.
  • Avrupa’da 1700’lü yıllardan beri kullanılan bir sistemi ülkemize getirerek avantajlarından vatandaşlarımızın da faydalanması sağlanmıştır.
  • Eğer 18 yaşını doldurduysanız ve gelirinizi belgeleyebiliyorsanız, neden gecikeceksiniz ki! Hemen başvurunuzu yapın ve evinize kavuşun.
  • Çözüm Tasarruf finansmanı uzman ellerde 50.000.000 Türk lirası sermayesini günbe gün büyüterek yoluna devam etmektedir.  Sizde bu sistemin Çözüm Tasarruf finansmanı ailesinin parçası olmak için başvurun.

Faizsiz tasarruf şirketlerinde parçalı tasarruflar birleşir ve güce dönüşür.   Erzurum’da Yakutiye’de bulunan Çözüm Tasarruf finansman şubesi haftanın yedi günü 10.00 – 17.30 saatleri arasında açık ve 0442 442 44 83 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.