Tasarruf etmek için niyetlendi iseniz arabanızı kapınızda sayabilirsiniz.  Çünkü en uygun taşıt kredisi ile araba almak için öncelikle tasarruf yapmaya karar vermiş olmanız gerekir. Peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitler ile ev sahibi olmak günümüzde kolaydır.

Taşıt kredisi, araba, Ute, 4WD, motosiklet veya başka bir karayolu aracı gibi bir motorlu taşıt satın almak amacıyla alınan kredidir. Taşıt kredisine araba kredisi de denebilir. Bir araba satın almak için yeterli birikiminiz yoksa ancak aylık taksitler halinde bir krediyi geri ödeyebiliyorsanız, yeni tekerleklerinizi finanse etmek için bir araba kredisi kullanmayı düşünebilirsiniz. Elbette daha cazip olan faizsiz çözüm tasarruf avantajını duyduktan sonra fikrinizi değiştirebilirsiniz.

Borç verenler yani bankalar genel olarak, araba alıcıları % 20 peşinat ödemeyi planlıyorsa ve orta derecede başka bir borcu varsa, insanların yıllık hane gelirlerinin üç ila beş katından daha fazla bir maliyeti olmayan araba araştırmasını önermektedir.

Yeni otomobil kredileri: Yeni otomobil satın almak için kullanılabilir ve bazı kredi verenler 1, 2, hatta 3 yaşında bir otomobil için yeni bir otomobil kredisi kullanmanıza izin verir. Tipik olarak, yeni bir otomobil kredisi otomobilin değerine göre teminat altına alınacaktır. Yeni arabalar genellikle eski modellerden daha değerlidir, bu nedenle rekabetçi bir faiz oranı üzerinde pazarlık yapabilirsiniz.

Kullanılmış otomobil kredileri: Yeni bir otomobil kredisine hak kazanmak için çok eski olan otomobilleri satın alabilirsiniz. Yine, kullanılmış bir araba kredisi genellikle arabanın değeri ile güvence altına alınır.

Bankalar Dışında Kim Taşıt Kredisi İmkânı Sunuyor?

Size yardımcı olacak bir araç kredisi istiyorsanız, başvurmadan önce bir oyun planı yapmanız gerekir. Her ay ne kadar tasarruf yaparak taksit ödeyebilirsiniz.   Tasarruf şirketleri peşinatınız yoksa dahi ara ödemesiz araba satın alabilirsiniz. Gerçekte her ay ne kadar bütçe ayırabilirsiniz.  Bunu ve almak istediğiniz aracın tutarını biliyorsanız geriye sadece şehrinizde bulunan Çözüm Tasarruf şirketini ziyaret etmek kalıyor.

Çözüm Tasarruf ülkenin birçok bölgesinde açtığı şubeler ile yüz yüze görüşme fırsatı sunuyor.  Özellikle Çözüm Tasarruf Serbest Tasarruf planı ile bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan plan ile teslimat tarihini belirleyebilirsiniz.

Bu sistem için yöntem kolay; Arabanın fiyatını öğrenin. Aylık taksit miktarınızı belirleyin. Peşinat yâda ara ödeme tercihiniz varsa belirleyin.  İşte şimdi teslimat tarihiniz ortaya çıkacaktır.

Peşinatsız, ara ödemesiz ve küçük taksitler ile en uygun taşıt kredisi hesaplama!

Sıra tespitli tasarruf planları ile ise; aylık tasarrufunuza göre sıra tespiti ile aracınızı alacağınız tarih belirlenecektir.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.