en uygun taşıt kredisi ve araba kredisi

Peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitler ile ev sahibi olmak günümüzde kolaydır. Piyasada geleneksel bankalarca 0.49 taşıt kredisi, 2. el araç kredisi gibi farklı isimlerle kredi imkanları sunulmaktadır. Yeni nesil finansman ile faizsiz kredi imkanı ile ise çok daha uygun koşullarda aracınızı edinme şansınız olabilir.

Taşıt kredisi, araba, Ute, 4WD, motosiklet veya başka bir karayolu aracı gibi bir motorlu taşıt satın almak amacıyla alınan kredidir. Taşıt kredisine araba kredisi de denebilir. Bir araba satın almak için yeterli birikiminiz yoksa ancak aylık taksitler halinde bir krediyi geri ödeyebiliyorsanız, yeni tekerleklerinizi finanse etmek için bir araba kredisi kullanmayı düşünebilirsiniz.

Borç veren bankalar genel olarak, araba alıcıları %20 peşinat ödemeyi planlıyorsa ve orta derecede başka bir borcu varsa, insanların yıllık hane gelirlerinin üç ila beş katından daha fazla bir maliyeti olmayan araba araştırmasını önermektedir.

Yeni otomobil kredileri: Yeni otomobil satın almak için kullanılabilir ve bazı kredi verenler 1, 2, hatta 3 yaşında bir otomobil için yeni bir otomobil kredisi kullanmanıza izin verir. Tipik olarak, yeni bir otomobil kredisi otomobilin değerine göre teminat altına alınacaktır. Yeni arabalar genellikle eski modellerden daha değerlidir, bu nedenle rekabetçi bir faiz oranı üzerinde pazarlık yapabilirsiniz.

Kullanılmış otomobil kredileri: Yeni bir otomobil kredisine hak kazanmak için çok eski olan otomobilleri satın alabilirsiniz. Yine, kullanılmış bir araba kredisi genellikle arabanın değeri ile güvence altına alınır.

Bankalar Dışında Kim Taşıt Kredisi İmkânı Sunuyor?

Size yardımcı olacak bir araç kredisi istiyorsanız, başvurmadan önce bir oyun planı yapmanız gerekir. Her ay ne kadar tasarruf yaparak taksit ödeyebilirsiniz.   Tasarruf şirketleri peşinatınız yoksa dahi ara ödemesiz araba satın alabilirsiniz. Gerçekte her ay ne kadar bütçe ayırabileceğinize karar verdiyseniz ve almak istediğiniz aracın tutarını biliyorsanız geriye sadece Çözüm Tasarruf şirketi ile iletişime geçmek kalıyor.

Çözüm Tasarruf ülkenin birçok bölgesinde açtığı şubeler ile yüz yüze görüşme fırsatı sunuyor.  Özellikle Çözüm Tasarruf Serbest Tasarruf planı ile bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan plan ile teslimat tarihini belirleyebilirsiniz.

Bu sistem için yöntem kolay; Arabanın fiyatını öğrenin. Aylık taksit miktarınızı belirleyin. Peşinat yâda ara ödeme tercihiniz varsa belirleyin.  İşte şimdi teslimat tarihiniz ortaya çıkacaktır.

Peşinatsız, ara ödemesiz ve küçük taksitler ile en uygun taşıt kredisi hesaplama!

Sıra tespitli tasarruf planları ile ise; aylık tasarrufunuza göre sıra tespiti ile aracınızı alacağınız tarih belirlenecektir.

100.000 TL İçin Araba Kredisi Hesaplama

Araba kredisini uygun koşullarda almak istiyorsanız doğru kanallara yönelmeniz gerekir. Aşağıda sunduğumuz tabloda 100.000 tl için örnek taşıt kredisi hesaplaması sunulmuştur. Bu bağlamda edinmek istediğiniz miktara göre kredinizin masraf durumu, ödeme planı gibi konular hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Daha fazla bilgi sahibi olmak için Taşıt Tasarruf Finansmanı sayfamızı ziyaret edebilir veya Çözüm Tasarruf’a ulaşabilirsiniz.

100 bin tl araba kredisi için hesaplama tablosu