Konut kredisi hesaplama konusundan önce konut kredisi genel olarak ne şekilde algılanır ve alternatifleri nedir, inceleyelim!

İpotekler, gayrimenkul veya kişisel mülkiyet ile teminat altına alınan kredi türleridir. Kredi, borç veren ve borç alan arasındaki ilişkidir. Borç verene alacaklı, borçluya borçlu denir. Bu işlemde ödünç alınan ve alınan para kredi olarak bilinir: alacaklı parayı “ödünç verir”, borçlu ise bir krediyi “alır”. Başlangıçta ödünç alınan para miktarına anapara denir. Borçlu sadece anaparayı değil faiz denilen ek bir ücreti de geri ödemektedir. Kredi geri ödemeleri genellikle aylık taksitler halinde ödenir ve kredinin süresi genellikle önceden belirlenir.

Bankaların ve finansal sistemin merkezi rolü mevduat almak ve kredi vermek için kullanmak, böylece ekonomide paranın etkin kullanımını kolaylaştırmaktadır. Krediler sadece bireyler tarafından değil, aynı zamanda kuruluşlar ve hatta hükümetler tarafından da kullanılmaktadır.

Peki bu konut kredisi avantajlı mıdır? Faiz ile almak istediğiniz mülkü ederinden fazla bir rakamla almak zorunda kalabilirsiniz. Şimdi size yeni yüzyıla yakışır ve Anadolu dayanışma ruhuna uygun faizsiz konut kredisi konusunda bilgiler vereceğiz. En uygun fiyata konut kredisi hangi bankada sorusuna en uygun konut kredisi ÇözümTasarruf’ta yanıtını vereceğiz.

Çözüm Tasarruf 50.000.000 Türk lirası sermaye ile; güvenli bir şirket olduğunu ispat etmektedir. Devlet denetiminde en az bankalar kadar sermaye gücü ve işleyişi ile tercih edebileceğiniz ev sahibi olabileceğiniz şirketlerinden biridir.

Çözüm tasarruf yazının başında belirttiğimiz konut kredisi sistemini baştan aşağı değiştiren sistemleri ile rakiplerini sarsmaktadır. Taksitle, kredisiz ve faizsiz ev sahibi olabileceğiniz sistemde üstelik eğer istemiyorsanız peşinatsız da sisteme dahil olabilirsiniz.

En uygun konut kredisi hesaplama sisteminde en avantajlı sistemlere sahiptir. İşte çözüm tasarruf şirketi aracılığı ile değerlendirebileceğiniz ev satın alma modelleri, kısaca göz atalım.

Öncelikle mart sonuna kadar çalışma bedelinde %40 indirim ile hızlı teslimat avantajını bir başka deyişle kampanyasını değerlendirebilirsiniz. 18 yaşını geçmiş her vatandaş sabit bir gelire sahipse bu avantajı değerlendirebilir.

Serbest tasarruf planı ile teslimatınızı en baştan belirleyebilirsiniz. Çözüm Tasarruf ev, araba yada herhangi bir finansal ihtiyacınıza en avantajlı şekilde kavuşmanıza olanak sağlar. Çözüm Tasarruf Sıra Tespitli Tasarruf sisteminde aylık tasarruf miktarınız belirlenerek sıra tespitinden faydalanabilirsiniz. Tüm sistemlerin alt sistemleri de mevcut. Dilerseniz en uygun konut kredisi hesaplama konusunu Çözüm Tasarruf sistemlerini inceledikten sonra karar verin.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.