5000 yıllık tarihinde 26 farklı medeniyetin beşiği olmuş Diyarbakır’da, ev sahibi olmak kolay! Çözüm tasarruf finansmanı ile mümkün! Diyarbakır,  eski şehri çevreleyen ve şehre oldukça karanlık bir görünüm veren siyah bazalt üçlü duvarlarla Dicle Nehri kıyısına yakın bir bazalt plato boyunca uzanır. Ve dünyanın birçok ülkesinde bu şehirde oturmak isteyen yüzlerce insan vardır.  Ancak avantajlı şekilde bu ülkede doğmuş olan bizler bu şansa daha yakınız.

Ev satın almak için, kredili faizli sistemlere alternatif çok sistem olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.  Toki’nin yanı sıra 30 seneyi aşkın süredir hizmet veren faizsiz finansman şirketleri peşinatsız sistemleri ile küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Faizsiz finansman şirketleri vasıtası ile işyeri, arsa, konut satın alabilirsiniz.  Düğün yapmak için krediye ihtiyacınız varsa başvuruda bulunabilirsiniz. Hatta tatil planları yâda yurtdışı gezileri içinde değerlendirebilirsiniz.

Diyarbakır’da kira öder gibi ev sahi olma fırsatı sunan Çözüm Tasarruf finansmanının size birkaç önerisi var.

Diyarbakır’da Nasıl Ev Alabilirim?

Diyarbakır’da 500 Türk lirasına dahi kiralık bir ev bulabilirsiniz.  Üstelik iyi bir muhitte ortalama 200 bin Türk lirasına ev sahibi olabilirsiniz. Peki, sizi durduran nedir? Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.  Endişeniz peşinat ise canınızı sıkmayın, peşinatsız Çözüm Tasarruf ev sahibi yapıyor.

Diyarbakır’da Bağlar semtinde bulunan şubesinde hizmet veren Çözüm Tasarruf sabah 10.00 ile 17.30 arası hizmet veriyor.  444 2 296 numaradan randevu alarak peşinatsız, küçük taksitler ile nasıl ev alabileceğinizi öğrenin.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Çözüm Tasarruf firması size faizsiz küçük taksitler ile Diyarbakır’da ev sahibi yapıyor.  Ancak zorlanmadan sistemli ödeme planlaması yapabilmeniz için size birkaç öneride bulunuyor.  Bu sistemde taksit tutarından ödeme şekillerine siz karar verdiğinizden bu önerilerin işinize yarayacağını düşünüyoruz.

Öncelikle borcunuz varsa bunu kapatın yâda sistematik ödeme planı oluşturun.  Tasarruf hedeflerinizi belirleyin. Bu haftada bir kez dışarıda yemek yiyeceğim de olabilir, taksi yerine otobüs kullanacağım da tamamen sizin inisiyatifinizdir.  Mutlaka kendinize ekstrem çıkabilecek harcamalar için bütçe ayırın. Elbette belki yeri değil gibi görebilirsiniz ancak sigara kullanıyorsanız bırakın. İnanın büyük bir kalem tasarruf etmiş olursunuz.

Çözüm Tasarruf’a başvurmadan alacağınız evin tutarını ve her ay ne kadar taksit ödeyebileceğiniz iki detaya sahip olmanız yeterlidir.  Sözleşme gibi detaylar için Çözüm Tasarruf yetkilileri size yardımcı olacaktır.

Hiç vade farkı olmadan dilerseniz peşinatsız küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.  30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finans sistemleri dini açıdan da caizdir.  Eğer dininize uygun bir şekilde ev sahibi olmak istiyorsanız Çözüm Tasarruf sistemleri tam da size hitap etmektedir.  Avrupa’da yaşayan Müslümanlarca da uzun yıllardır kullanılmaktadır.

En güvenilir ev alma yöntemlerinden biri olan faizsiz finans sistemlerinde seçeceğiniz yöntemde dondurma hakkınızda bulunabilir. Bu tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir sistemdir.

Yıllık yapacağınız bir ödeme planlaması ile küçük taksitler ile kira öder gibi Diyarbakır’ın istediğiniz semtinde dilediğiniz ev yâda işyerine sahip olabilirsiniz.  Dilerseniz kızınıza yâda oğlunuza evlenme hediyesi, dilerseniz yatırım amaçlı ev sahibi olabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf finansmanı ile büyük bir peşinat ödemeden senetle ev alır gibi küçük taksitlerle ara ödemesiz ve ekstra dosya masrafları olmadan mülk edinebilirsiniz.

Her gelir gurubuna özel bir ödeme sistemi bulunmaktadır. Dilerseniz yüz yüze telefon görüşmesi ile daha fazla sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.