Bursa, Marmara Denizi’nin güneydoğusunda ve Türkiye’nin kuzeybatısında, Uludağ Dağı’nın eteklerinde kurulmuştur. Bursa, Türkiye’nin dördüncü büyük şehridir.

Doğal varlıkları ve eşsiz güzelliği ile “Yeşil Bursa” olarak anılan şehir, coğrafi olarak Anadolu’nun Batı’ya açılan kapısıdır. İstanbul’dan Anadolu’ya, özellikle Ege ve Akdeniz Bölgelerine geçişteki konumu; Türkiye’nin otomotiv ve tekstil endüstrilerinin merkezi olması; tarımsal üretimdeki payı ve bu üretime bağlı ulaştırma sektörünün yoğunluğu; doğal güzelliği ve tarihi dokusu ile turizm potansiyeli Bursa’yı öne çıkarıyor. Elbette bu şehirde ev almak oldukça avantajlıdır.

Tarihsel kimlik, sahip olunan kültürel miras; eşsiz doğal güzellikler, müzeler, parklar, el sanatları, mutfak, tarihi hanlar, hamamlar, termal kaplıcalar, üretimdeki payı ve turizm sektöründeki başarıları bunlara paralel olarak Bursa’daki sosyal hayata hâkim olan temel dinamiklerdir. Bu zengin çeşitlilik sosyal hayatı etkiledi ve geçmişten günümüze özgün, renkli ve geniş bir kültürel spektrum yarattı.

Neden, Bursa’da kira öder gibi ev satın almalısınız? Çünkü Bursa’nın güçlü ekonomik büyümesi ve varlıklı nüfusu, İstanbul gibi emlak yatırımı için mükemmel bir alandır, sadece uzun vadeli kiralama potansiyeli sunmakla kalmaz, aynı zamanda tüm yıl boyunca kısa vadeli tatil kiralama imkânı sunar.

Bursa’da satılık mülkü, birçok seçkin yaşam tarzı için bir dizi tesis veya küçük butik tarzı komplekslere ev sahipliği yapan büyük arazilere sahip birçok modern apartman kompleksi sunmaktadır. Lüks villalar, yaşam tarzınıza ve bütçenize bağlı olarak merkezi alanlarda da bulunabilir. Bölgede 200.000 TL’lik 2 yatak odalı bir daire satın alınabilir ve yaklaşık 500.000 TL’ lik büyük müstakil evler bulunabilir. Çözüm Tasarruf yaşam tarzı gereksinimlerinizi ve mevcut bütçenizi göz önünde bulundurarak sizi ideal Bursa mülkünüze yönlendirecektir.

Bursa’da ev sahibi olmanın cazibesini anlattık. Şimdide Bursa’da kira öder gibi ev sahibi olma yollarını anlatacağız. Çözüm Tasarruf ile peşinatsız, faizsiz ve vade farkı ödemeksizin ev sahibi olabilirsiniz. Çözüm Tasarruf tamamen faizsiz yapı üzerine kurulmuştur.

Çözüm Tasarruf küçük taksitler ile faizsiz ev edindiren bir sistem olduğundan borcunuz vadenizden önce bitecektir. Çözüm Tasarruf ile peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Türkiye’nin herhangi bir yerinde dilediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.