Ev sahibi olmak isteyenlerin ekonomik şartlardan dolayı işlerinin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Konut kredisi faiz oranlarının her geçen gün arttığı bir ortamda insanlar yıllar süren vade bitiminin ardından aldıkları kredinin neredeyse iki katı kadar ödeme yapmış olmaktadırlar. Bunun yanı sıra, kredi taksit ödemelerinin geciktirilmesi halinde ipotekli evlerin ellerinden alınması, kredi notlarının düşmesi, kara listeye alınmaları gibi kötü sonuçlarla karşılaşmaları söz konusu olmaktadır. Bu noktada, bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olmak için farklı yöntemler aradığından rahatlıkla bahsedebiliriz.

Çözüm Tasarruf sayesinde Antalya’da kira öder gibi ev sahibi olmak mümkündür. Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi olan Çözüm Tasarruf; herkesin bütçesine uygun gruplara katılmasını ve bu sayede ister sıra tespitli, isterse de serbest tasarruf yöntemleriyle ev sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra, Çözüm Tasarruf ekonomik çözümleri içerisinde faiz veya herhangi bir ek ödeme bulunmaz. Bu noktada, gelin hep beraber Antalya’da kira öder gibi ev sahibi olma şansının sizlere nasıl sunulduğundan bahsedelim!

Antalya’da Nasıl Ev Alabilirim?

Antalya; Akdeniz Bölgesi’nde bulunan ve Türkiye’nin en önemli turizm şehirlerinin başında gelen bir ildir. Antalya’ya yıl içerisinde neredeyse her mevsimde farklı şehirlerden insanlar gelmektedir. Yılın sonbahar ve kış aylarında üniversite okumak veya çalışmak adına insanların geldiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, yaz aylarında turizm sektörü canlanmaktadır. Bu sektörde çalışanlar, mevsimlik işçiler ve tatil yapmak isteyenler akın akın Antalya’ya gelmektedirler. Bu sebepten dolayı, Antalya’ya gelenlerin satılık veya kiralık ev aradığını söyleyebiliriz.

Antalya kiralık ev fiyatları; evin bulunduğu bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. 800 TL’den başlayarak 3 bin TL’ye kadar uzanan kiralık evler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, satılık ev, villa veya daire fiyatlarının da değişken olduğunu söyleyebiliriz. Minimum 350 bin TL’den başlayan ve neredeyse 30 milyon TL’ye kadar uzanan konut seçenekleri olduğu bilinmektedir. Bu noktada, dar veya orta gelirli bir vatandaşın Antalya’da ev sahibi olması çok zor gözükmektedir.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Çözüm Tasarruf Antalya şubesi; Etiler Mah, Adnan Menderes Bulvarı, Hilton Center, No:61 adresinde bulunmaktadır. Şubeye giderek imkanlar ve şartlar hakkında bilgi alabileceğiniz gibi 0242 5025646 numarasını arayarak da Çözüm Tasarruf’un sunduğu şartları öğrenebilirsiniz.

Çözüm Tasarruf’ta sıra tespitli ve serbest tasarruf yöntemleri bulunmaktadır. İsteyenler, ekonomik durumlarına uygun belirli kişiden oluşan gruplara katılarak ödemelerini yapmaya başlayabilirler. Sıra tespiti sonucunda her kişiye ev alınmaktadır. Bunun yanı sıra, serbest tasarruf yönteminde ise kişinin aylık taksit ödemelerini kendisinin belirlemesi söz konusudur. İsteğe bağlı olarak aylık taksit ödemelerinin arttırılması veya düşürülmesi mümkündür. Çözüm Tasarruf sayesinde faizsiz, vade farksız, peşinat zorunluluğu olmadan ve ek ödemesiz ev sahibi olabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.