Ülkemizde satılık binlerce konut ve villa satın almanız için siz değerli alıcıları bekliyor. Ankara’da mülk satın almak için bir ilçe seç; fiyatını, tesisleri ve diğer gerekli bilgileri kontrol et sana göre ise ve fiyatı belirlediysen Ankara’da kira öder gibi ev sahibi olmak artık kolaydır. Ankara tıpkı İstanbul gibi şimdilerde kozmopolit ve canlı bir atmosfere sahiptir. Entelektüel cazibesi bir metropolün koşuşturmacısından zevk almaya istekli birçok kişiyi cezp eder.

Eğer bir değişiklik yapmak istiyorsanız ve yeni ve harika bir kariyer düşünüyorsanız, Ankara sizin için doğru adres olabilir. Bu çarpıcı başkentin, göçmenler için geniş bir fırsat yelpazesinin yanı sıra sizin ve ailenizin keşfetmesi için canlı ve ilgi çekici bir kültüre sahiptir. 1923’ten bu yana Türkiye’nin kilit şehri olan Ankara, keşfedilecek zengin bir tarihe sahiptir ve büyüyen bir teknoloji ve yenilik merkezidir.

Ankara’da peşinatsız ev almanız çocuklarınızın eğitim fırsatları içinde avantaj sağlayacaktır.

Yeni bir şehre taşınan gurbetçilerin temel faktörlerinden biri eğitim sisteminin gücüdür: çocuklarınız varsa, onlar için güvenebileceğiniz bir okul sistemi isteyeceksiniz. Ankara’da yaşadığınızda, okul, özel ve devlet olanakları arasından seçim yaparak eğitime başlatabilirsiniz. Uluslararası okullar Ankara’da öğrenciler için mevcuttur: Oasis Uluslararası Okulu ve Bilkent Laboratuar ve Uluslararası Okulu, TED Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi ve Emniyet Genel Müdürlüğü dâhil Türkiye’nin en iyi üniversitelerine ve teknik kolejlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Boş zamanlarınızda ne yapmayı seviyorsunuz? Ankara’daki yaşam sizi her zaman meşgul edecektir. Şehir 50’den fazla müze ve beş ulusal orkestraya ev sahipliği yapmaktadır. Gösteri geceleri için Ankara’nın opera salonlarından ve Türk Devlet Opera ve Balesi de şehirde bulunuyor. Ülkenin en sevdiği spor futbol ve Türkiye Süper Ligi sezonu başladığında oyuna katılabilirsiniz. Voleybol ve basketbol da çok popüler Türk sporlarıdır, bu nedenle hafta sonlarınızı yerel takımınıza tezahürat etmek için seviyorsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Ankara’nın canlı kültürü burayı yurtdışında çalışmak isteyen herkes için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Çözüm Tasarruf ile Ankara’da kira öder gibi ev sahibi ol!

Çözüm Tasarruf kendinizin belirlediği küçük taksitler ile Ankara’da kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Faizsiz Çözüm Tasarruf sisteminde Konut Tasarruf Finansmanı gibi ödeme sistemlerinden herhangi birini seçme şansına sahipsiniz. Her sistemde peşinatsız, faizsiz küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.

Her ay ayırabileceğiniz küçük taksitler ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma şansına sahip olacaksınız. 360 aya kadar taksit imkânı sunan sistemde kira öder gibi hatta dilerseniz küçük taksitler ile hayallerinizdeki evinize kavuşabilirsiniz.

Gerek deneyimi gerekse yetişmiş kadrosu ile telefon yâda yüz yüze konuşarak size en uygun fırsatları sunacaktır. Çözüm Tasarruf ile kredisiz küçük taksitler ile ev ve araba sahibi olma şansına sahipsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.