Kira öder gibi ev sahibi olma düşüncesi size artık bir hayal gibi gelmemeli! Çözüm Tasarruf sayesinde dar veya orta gelirli gruptan olsanız bile oldukça uygun şartlarla ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Tüketicilerin ister gelir seviyelerine uygun bir gruba katılmasını isterlerse de serbest tasarruf planıyla ödemeye dair her şeyi kendilerinin belirlemesi sağlayan bu sistem; belki de konut sahibi olmak adına Türkiye’deki en avantajlı sistem olarak bilinmektedir.

Bu noktada, Adana’da yaşıyorsanız ve keşke ev sahibi olabilsem diye düşünüyorsanız Çözüm Tasarruf seçeneklerini araştırmalısınız. Ekim 2019 tarihinden bu yana faaliyetlerine devam eden Çözüm Tasarruf; bugüne kadar binlerce insanın kolay yoldan ev sahibi olmasını sağlamıştır. Gelin hep beraber bu sistemin avantajlarını değerlendirelim!

Adana’da Nasıl Ev Alabilirim?

Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında bulunan Adana; nüfus sayısıyla da dikkat çekmektedir. Binlerce insanın çalışmak, okumak ve daha birçok amaç için göç ettiği Adana’da kiralık ve satılık ev ihtiyacı bulunmaktadır. Diğer şehirlerde olduğu gibi Adana’da da kiralık ve satılık ev fiyatlarının evin kaç m2 olduğuna, kaç odadan oluştuğuna ve hangi semtte bulunduğuna göre değiştiğini söylemek gerekir. Bu noktada, Adana kiralık ev fiyatları; 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra, deniz manzaralı ve çok geniş evlerin 10 bin TL’ye kadar uzanan aylık kira ücretleri bulunmaktadır.

Adana satılık ev fiyatlarının da benzer kriterlere göre değiştiğini söyleyebiliriz. Toki’nin oldukça uygun fiyatlı evleri kadar değeri bir milyon TL’yi bulan villa türündeki evler de bulunmaktadır. Sonuç olarak, herhangi bir ekonomik destek almadan bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşların Adana’da ev sahibi olması pek mümkün değildir. Bu noktada, gözünüzün korkmasına gerek yok! Çözüm Tasarruf sayesinde yine de hayal ettiğiniz evi satın alabilirsiniz.

Çözüm Tasarruf Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Çözüm Tasarruf; insanların faizsiz, vade farksız, ek ödemesiz, peşinat ödeme zorunluluğu olmadan ev sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Tüketicilerin sıra tespitli tasarruf yöntemiyle gelirlerine uygun bir gruba katılması söz konusudur. Sıra tespitinden faydalanmak mümkündür. Her ay farklı bir kişiye ev alınması sayesinde tüketicilerin belki de hiç sıra beklemeden ev sahibi olması imkanı bulunmaktadır. Serbest tasarruf yöntemi ise tüketicilerin ödeme planına dair her detayı kendilerinin belirlediği bir seçenektir. Bu sayede, her şeyden önce, istedikleri eve karar verirler. Ardından, satın alacakları evin değerine uygun bir ödeme planı uygularlar. Aylık ödeyecekleri taksit tutarından tutun da teslimat sonrası ne kadarlık bir ödeme artışı yapacaklarına kadar birçok detayı kendileri belirlerler.

Çözüm Tasarruf Adana şubesi; Reşatbey Mah, Turhan Cemal Beriker Bulvarı, Günep Panorama İş Mrk A Blok No:10/B Seyhan adresinde bulunmaktadır. 0322 400 0202 numarası üzerinden iletişim kurmak mümkündür.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.