Çözüm Tasarruf, 32 Şube ve Online Çözüm Merkezi ile Türkiye’nin Her Yerinde!

Tasarruf Finans sektörüne hızlı bir giriş yapan Çözüm Tasarruf, getirdiği bakış açısı ve yaklaşımla Türkiye’nin her bölgesindeki 32 şubesiyle bireylerin her türlü finansman ihtiyaçlarını alternatif ve doğal yöntemlerle çözmek üzere çalışma hayatına başladı.

Çözüm Tasarruf’un 50 milyon TL’’lik ödenmiş sermayesi ve çok kısa süre içinde faliyete geçen 32 şubelik yaygın hizmet ağı, bu zamana kadar sektördeki en büyük başlangıç olarak öne çıkıyor. 2020 yıl sonu hedefleri doğrultusunda şube ağının genişlemesine büyük önem veren Çözüm Tasarruf, bu süreçte müşterilerinin talepleri doğrultusunda alternatif erişim kanallarını da sırayla hayata geçirecek.

Öncelikli olarak teknolojik yenilikleri şube içine uyarlayan, gerek kullandığı teknik altyapılar  gerekse müşteri deneyimini maksimize edecek sistemlerle bu alana büyük önem veren Çözüm Tasarruf, dijital platformlarda da büyük ses getirecek bir dizi yeniliği önümüzdeki günlerde sırasıyla kamuoyuna duyuracak.

Çözüm Tasarruf’un halihazırda faaliyete geçen şubeleri şöyle;

Her geçen gün şube ağını genişleten Çözüm Tasarruf, bireysel müşteri temsilcileriyle görüntülü iletişim kurma imkanı sağlayan Online Çözüm Merkezini ile de müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Çözüm Tasarruf şubelerine online bağlanıp, uzaktan görüntülü iletişim kurmak için ise tek yapmanız gereken 444 2 296 numaralı İletişim Merkezi’nden randevu almak.