Birçoğumuz çocukluktan beri büyüyünce oturacağımız evi kafamızda şekillendirmiş ve kalbimizde mühürlemişizdir. Bahçeden mutfağa, koltuktan perdelere kadar kafamızda hazır olan evimize sahip olmanın çokta kolay olmadığını ancak ev maliyetlerini araştırmaya başlayınca anlayabiliyoruz. Özellikle konut fiyatlarının dengesiz şekilde artışı ve dövize endeksli hızla artan konut faizleri oldukça etkilidir. Devlet destekleri ile bu olumsuz durumların bir kısmı bertaraf edilmektedir.

200.000 TL’lik eve küçük taksitlerle sahip olma konusunda devlet destekleri büyük; Toki bu örneklerden biri ancak bazen aşağıda saydığımız bu destekler bile işe yaramayabiliyor.

  • Devlet desteği artıyor,
  • Stopaj oranı indiriliyor,
  • Tapu harcı düşürülecek,
  • Düşük faizli kredi imkânı sağlanıyor.

30 yılı aşkın süredir faizsiz finansman destekleri ise peşinatsız ev sahibi olmanıza destek verilmektedir.  Özellikle dini yasaklar sebebi ile tercih edilen faizsiz kredisiz yöntemler taksitle ev alma seçeneklerini artırmaktadır.  Çözüm Tasarruf ile küçük taksitlerle kısa sürede ev sahibi olmanız mümkündür. 200.000 TL’lik bir ev için örnek ödeme tablosu aşağıdaki gibidir.

Faizsiz mülk edindirme şirketleri her geçen gün artarken güvenliği konusunda devlet sıkı denetimler uyguluyor. Çözüm Tasarruf ise 50.000.000 Türk liralık yatırımı ile büyük güven veriyor. Özellikle yastık altı paralarını ortaya çıkaran sistemin ülke ekonomisine katkısı büyüktür. Bu ve diğer sistemleri kullanmak için öncelikle yapmanız gereken bazı adımlar hakkında sizleri bilgilendirelim;

  • Tasarruf bütçesi oluşturun,
  • Hangi şehirde isterseniz oradan satın almak istediğiniz evi seçin ve bütçesini bilin.
  • Ayda ne kadar taksit ödeyebileceğinizi belirleyin.
  • Peşinatsız mı, peşinatlı mı ev sahibi olmak istiyorsunuz?

Almak istediğiniz ev yâda mülk gibi hizmetler için ne kadar tasarruf tutarına ihtiyacınız var.  Tasarruf tutarını belirledikten sonra, aylık olarak ne kadar ödeme yapabilirsiniz? Gelir gider dengenizi en iyi siz bilirsiniz.  Evden arabaya, düğün masraflarınızdan eğitim masraflarınıza tüm ihtiyaçlarınız için çözüm tasarruf finansmanı sizi destekler.

Ürün teslimi konusunda ne düşünüyorsunuz, bunu çözüm tasarruf finansman danışmanı ile belirlemeye ne dersiniz?  Size en uygun modeli önerecektir. En uygun taksit tutarı ve teslim tarihini sunacak tasarruf yöntemini seçebilirsiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Tasarruf hedefiniz ve aylık tasarruf tutarınıza göre belirlenecek katılımcı grubumuzda yer alarak sıra tespitinden yararlanır, evden arabaya tüm hedeflerinize hızlıca ve borçlanmadan ulaşabilirsiniz.

Serbest Tasarruf Planı

Tasarruf hedefiniz ve aylık tasarruf tutarınıza göre kendi planınızı oluşturarak teslim tarihinizi en başından belirleyebilirsiniz. Artık beklemeyin, faizsiz küçük taksitler ile yeni evinize merhaba deyin.  Tasarruf planlamanıza istinaden Çözüm tasarruf finansman desteği ile yatırımlarınıza yâda yerleşmek üzere aldığınız evinize kısa sürede en avantajlı şekilde kavuşursunuz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.