Bir araba satın almayı düşünüyorsunuz, ancak bir soru var ki aklınızı kurcalıyor.  Bunu yapmak için yeterli sermayeniz var mı? Peşinatların giriş ve çıkışları, izlemeniz gereken kurallar ve projenizi gerçekleştirmek için parayı bir araya getirmenin çeşitli yolları hakkında bu yazıda birkaç bilgi vereceğiz.  Dilediğiniz yerden online görüntülü irtibata geçebileceğiniz faizsiz finansman şirketleri peşinatsız küçük taksitlerle araba sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

100.000 Türk lirası olan arabaya küçük taksitlerle sahip olmanın yollarını sizlerle paylaşıyoruz. Sektörün öncü firması olan Çözüm Tasarruf ile ile hayalinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz. Taşıt Tasarruf Finansmanı ile küçük taksitler belirleyecek veya taksit sayınızı belirleyerek arabanızı alabilirsiniz. Sizin için örnek ödeme tablosu hazırladık.

Eski dönemlerde araba almaya karar verdiğinizde; özellikle okul yeni bitmiş  ve işe yeni başlamış olurdunuz.  Elbette peşinatınız yoksa mutlaka kredi almanız gerekirdi. Henüz oluşmamış kredi notunuz sebebi ile bu işlem stresli bir işleme dönüşebilirdi. Ancak bugünlerde Çözüm Tasarruf faizsiz finansman şirketi kısa sürede küçük taksitlerle araba ve ev sahibi yapıyor.  Üstelik dosya masarafı gibi  ek ödemelerde yapmadan hayallerinizin arabasına kavuşabiliyorsunuz.

Günümüzde faizsiz finansman şirketleri çok tercih edilmektedir.  Bu sistemi kullanarak araba sahibi olan gerçek kişilerin sosyal hesaplarından paylaştıkları bilgiler elbette bu sistemin bilinirliğini artırmaya yardımcı olmaktadır.

Araç Alımlarınızda Çözüm Tasarruf Avantajları Nelerdir?

İster bireysel ister kurumsal ihtiyaçlarınızı  karşılamak için gereken finansman tutarını Çözüm Tasarruf finansmanı size sağlayabilir. En iyi katılım modellerini sunan firma bireysel çaa ile zorlandığınız biriktirme işini sizin için mal edinerek yapmanıza yardımcıdır.

  • Vade farksız ödeme imkânına sahipsiniz.
  • Peşinatsız araç sahibi olma şansına sahipsiniz.
  • Taksit tutarlarınızı kendiniz belirlersiniz. Bu sizin nakit akışınıza bağlıdır.
  • Faiz yâda ek masraf ödemezsiniz.
  • Sıfır yâda ikinci el bir araba satın alabilirsiniz.
  • Küçük taksitler ile araba sahibi olma avantajlarına sahip olursunuz.
  • Türkiye’nin herhangi bir yerinden küçük taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.
  • Uzun vade imkanı sunar.
  • Yaygın şube ağından faydalanabilirsiniz.
  • İsterseniz teslim tarihini bilerek ödeme planınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Tasarruf Finans Yöntemini kullanan birçok şirketin ortak avantajı; faizsiz yâda vade farksız araba sahibi olmak isteyen kişiler küçük taksitler araba sahibi olma imkânı sağlıyor. Toplam borcu erken bitirme seçenekleri gibi alternatifler ile peşinatsız araç sahibi olabileceğiniz sistemlerde ister sıfır ister ikinci el araç sahibi olmanız mümkündür.  Nakite sahip olmayan kişileri, alacağı aracın normal tutarını ödeyerek ekstra bir ödeme yâda vade farkına maruz bırakmadan araba sahibi yapan sistemde aracınızı alacağınız tarih noter huzurunda belirleniyor.

Taksitle araba alma sistemi ile binlerce kişi ev ve araba sahibi oluyor. Taksitle araba alma hakkında daha fazla bilgiye; sosyal medya hesaplarında ve video paylaşım sitelerinde mutluluklarını dile getiren kişilere ulaşabilirsiniz. Araba büyük ve küçük şehirlerde artık büyük ihtiyaç, toplu taşıma özellikle pandemi döneminde pek tercih edilmiyor. Eğer hala arabanız yoksa küçük taksitlerle, peşinatsız kendi  aracınızın konforunu yaşayabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın.